Skocz do zawartości

USS Abraham Lincoln (CVN-72)


jarek996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wrocilem z tygodniowego obozu treningowego na Majorce ( kolarstwo ) , ale nie o o kolarstwie chcialem napisac. Wracajac w poniedzialek przez centrum Palmy ( promenada nadmorska ) zauwazylem stojacy na redzie dziwny obiekt . Byl tak odwrocony , ze podejrzewalem tylko , ze moze to byc lotniskowiec. Pozniej jakos o tym zapomnialem ( potworne zmeczenie po 200 km i ponad 3000 m w pionie w piekacym sloncu ) . Bedac wczoraj w centrum na zakupach , z okna autobusu ukazal mi sie wspanialy widok. Wialo inaczej i juz nie bylo watpliwosci !   "Pogooglalem" i okazalo sie , ze z wizyta w porcie Palma de Mallorca pojawil sie USS Abraham Lincoln (CVN-72) .

Zdjecia sa do dupy ( robione telefonem z trzesacego sie autobusu ) , ale takich rzeczy czesto sie na TZW wlasne oczy nie widzi. Rybacy oferowali wycieczki w poblize ( 35 EUR ) na robienie fotek , ale dla mnie wazniejsze bylo zrobienie drobnych prezentow dla rodziny . Ponizej kiepskie fotki .

post-6937-0-44329600-1555614413_thumb.jpg

post-6937-0-27788200-1555614421_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszystko prawda Jarku - 20 - 25 lat rejsu, ale gdzie ta cała armada towarzysząca temu "potworowi"? Tak sobie stoi samotnie na kotwicy, bo też pewnie i przybył na wycieczkę w bardzo ciekawe miejsce. Czego i Ty - byłeś - doświadczyłeś ! I także się zgodzę: kolos ogromniasty! I zapytam: A po co aż tak się katujesz? No, chyba, ze lubisz. To jesteś w pełni wytłumaczony. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.