Skocz do zawartości

Powitanie: Cześc wszystkim


OlmerPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nazywam się Piotrek, modelarstwem jako takim interesuje/interesowałem się z różnym natężeniem od czasów gimnazjum. Jest/było to modelarstwo papierowe [reakcja czytających #1: zdziwienie], a najbardziej przypadły mi do gustu lotniskowce [reakcja czytających #2: konsternacja]. Czemu się zarejestrowałem i zajmuje was cenny czas swoim powitaniem? Poza pracą (która notabene jest ściśle związana z lotnictwem cywilnym) jestem hobbystą-konstruktorem. Mieszkając na 60m2 w bloku, mam swój improwizowany, chowany w schowku (aby nie denerwować za często narzeczonej) warsztacik w którym dłubię sobie różne projekty. Po mimo tego że aktualny projekt jest daleki od głównego nurtu tego forum, to:

1. Natrafiłem na problem który tylko osoby zajmujące się modelami napędzanymi za pomocą śmigieł/fani dronów są w stanie mi dopomóc.

2. W dalszej perspektywie planuję dwa projekty RC (od miesiąca moduły komunikacji radiowej do Arduino walają mi się pod monitorem) i na pewno będę się jeszcze odzywał.

 

No to na zakończenie, witam raz jeszcze i mam nadzieje swoją osoba przynajmniej nie budzić zgorszenia lub irytacji na tym forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.