Skocz do zawartości

Futaba T8FG +T10CP


TooM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie !!!!!!!

Banalna sprawa próbowałem połączyć dwie Futaby T8FG  oraz  T10CP kablem uczeń trener prod.Pitlab.

Niby wszystko wg instrukcji ale nie działa .

Jedyną nieścisłością był fakt że po podłączeniu ucznia otrzymywał od aparatury trenera zasilanie wyświetlacza  co jest niejasne w info pitlabu.

Zacząłem podejrzewać różne modulacje w aparaturach .

Czy ktoś może mi pomóc w uruchomieniu tego paskudztwa bo wnuczki zainteresowały się tym że babcia startuje w zawodach ( też by chciały takie puchary :D ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jestem trochę daleko (200km), ale futaba robiła odbiorniki typu do trenera pracujące w Fasst to najprostsza opcja, gdyby Twój T10CP chodził na 35MHz, był w stanie idealnym niewyeksploatowanym  i chciał zmienić swe miejsce pobytu to mam takie cudo (nowe) plus nowy nadajnik T7C na 2,4 GHz . Mam tak zrobione z Fx22 ale moja córka trzyma się od modeli niestety z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz w Polsce niedostępne a poza tym za tą cenę mogę sobie pozwolić skasować ze trzy piankoloty i  nauczyć latania tak jak sam się uczyłem .

Dadzą sobie radę mamy tez symulator.

Czekam nadal na odpowiedź zawartą w pierwotnym pytaniu  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.