Skocz do zawartości

Dyskusja o paliwach do łodzi FSR


Rekomendowane odpowiedzi

Ja o Meccamo ( lotniczym ) napisze to co zwykle. Spaliny smierdza jak stare , zepsute , skisle i splesniale wymioty .

Dlatego przechodze na inne .

Nasi także!!!!!!!!!!!

 

Jarek jest i trzecie mało korzystne rozwiązanie Grześka do pierdla wsadzą jak zrobi krzywdę najjaśniejszej. bo co by nie powiedzieć to jaja ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jarek i Mistrzem Świata nie będziesz.... :) A na tym śmierdzącym paliwie można na prawdę dobrze popływać

Ale to jest paliwo wyczynowe dla najlepszych :).

Tak na jesień  w okolicach września wraz z kol. Stefanem robiłem próby z tym paliwem.

W STD, I trochę pomieszałem, Do jedej próbki dodałem 5% rycyny, a do drugiej czystego metanolu 100 ml na pól litra paliwa.

Jezeli chodzi o olej, to trochę bardziej kopciło się z rury

 

Na tym suchszym paliwie motor pracował bardzo dobrze nie grzał się za mocno, ale tak na dłuższa metę , to chyba by za suche paliwo było, choć trzeba by więcej testów zrobić.

 

A niedowiarka Grześka zapraszam na trening, to sam sprawdzi co i jak z tym paliwem jest.

A ten nowy tłok do CMB 90 nie jest zatarty , a przytarty i można to wszystko spokojnie zrobić tak, żeby motor "wymiatał" i jestem w stanie to udowodnić.

BEZ ŻADNEGO PROBLEMU.

Jestem gotów nawet pójść  o zakład.

Na 1000% sprawię,że ten tłok będzie działał tak jak powinien.

Na tym paliwie bez żadnych domieszek. MECCAMO FSR 15%

Grzesiek załóż się.

Stawiam do puli np porządne serwo, że dam radę. Potrzebuję  tylko tego tłoka.

Tuleję sztukę nówkę mam swoją. Zrobię pasowanie przy Tobie wstawię do któregoś mojego motorka i pójdziemy na wodę.

SERWO PORZĄDNE jest do wygrania, Lub przegrania :)

A.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.