Skocz do zawartości

Buzzer


pjk11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z kolegów mógłby powiedziec czy mozna gdzies dostac buzzer do monitorowania baterii, ale taki który zapamietuje ustawione napiecie, i nie wyje jak potłuczony do odlączenia. Uzywam tego do wkretarki i chwilowy spadek napiecia na ktorejs celi powoduje ciagle wycie. Bateria to  LI-ION wiec moglby wyć od 2.5V  na cele, a wiekszosc ma najmniej 2.7V.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor pakietów jak na obrazku.

post-685-0-59238800-1559132178.jpg

Mierzy co prawda od 2.7V ale wiem że soft był w dwóch wersjach.

1 wersja jak napięcie chwilowo spadło to zawył a jak wzrosło to przestawał.

2 wersja jak napięcie chwilowo spadło to zawył a jak wzrosło to i tak dalej wył.

Może poszukaj wersji 1 od razu powiem że wzrokowo nie idzie ich odróżnić najlepiej pytać sprzedających.

Chodź pewnie i tak nie będą mieli bladego pojęcia którą wersje sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te w 1 wersji i nie wiem czemu mają niestety tę wadę, że po pewnym czasie przestają pamiętać ustawione napięcie. Ustawiam sobie np. 3,5V i przez jakiś czas pamięta, a potem trzeba po każdym podłączeniu ustawiać, bo przestawia się na 2,7V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te w 1 wersji i nie wiem czemu mają niestety tę wadę, że po pewnym czasie przestają pamiętać ustawione napięcie. Ustawiam sobie np. 3,5V i przez jakiś czas pamięta, a potem trzeba po każdym podłączeniu ustawiać, bo przestawia się na 2,7V.

 

Bardzo chetnie zamienilbym sie z Tobą. Ja daje V2 w plastikowej obudowie, a biore twoje 2.7V.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.