Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pisze 2. post po pierwszym nieudanym + słowa wyjaśnienia:

 

1. Nie ładują mi się przyciski. Ani do edycji, ani do usunięcia posta. Stąd moje pytanie gdzie one są. Pewnie były jakieś moderacje na forum i jakoś zniknęły...

 

2. @Konrad_P- z w/w powodów nie mogę wysłać PW, ten post to moja jedyna forma kontaktu. PS publiczny lincz nie był konieczny. Odpychasz w ten sposób nowych użytkowników. Całe szczęście nie wszyscy są sztywniakami i załapali żart :-), dzięki @zalesvw!

 

Mam nadzieje że nie spotkają mnie już tu takie niemiłe słowa i hejt.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mateusz to nie był żaden lincz. Chłopie spokojnie. Zwróciłem Ci delikatnie uwagę że na forum nowomoda jest nietolerowana. Tu jest 90% starszej młodzieży, która nie rozumie tej mowy i dla własnego dobra powinieneś pisać czystym polskim językiem, jeśli liczysz na zrozumienie i pomoc. ;)

Teraz Twoje przywitanie jest jak najbardziej OK i mnie to cieszy.

Witaj na forum jak pełnoprawny uczestnik.

A ja ze swej strony poproszę Cię, zanim zaczniesz pisać nowe wątki to poczytaj forum Tu jest naprawdę prawie wszytko.

 

PS

A moderacji żadnej nie było, musisz mieć problem z przeglądarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.