Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pisze 2. post po pierwszym nieudanym + słowa wyjaśnienia:

 

1. Nie ładują mi się przyciski. Ani do edycji, ani do usunięcia posta. Stąd moje pytanie gdzie one są. Pewnie były jakieś moderacje na forum i jakoś zniknęły...

 

2. @Konrad_P- z w/w powodów nie mogę wysłać PW, ten post to moja jedyna forma kontaktu. PS publiczny lincz nie był konieczny. Odpychasz w ten sposób nowych użytkowników. Całe szczęście nie wszyscy są sztywniakami i załapali żart :-), dzięki @zalesvw!

 

Mam nadzieje że nie spotkają mnie już tu takie niemiłe słowa i hejt.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz to nie był żaden lincz. Chłopie spokojnie. Zwróciłem Ci delikatnie uwagę że na forum nowomoda jest nietolerowana. Tu jest 90% starszej młodzieży, która nie rozumie tej mowy i dla własnego dobra powinieneś pisać czystym polskim językiem, jeśli liczysz na zrozumienie i pomoc. ;)

Teraz Twoje przywitanie jest jak najbardziej OK i mnie to cieszy.

Witaj na forum jak pełnoprawny uczestnik.

A ja ze swej strony poproszę Cię, zanim zaczniesz pisać nowe wątki to poczytaj forum Tu jest naprawdę prawie wszytko.

 

PS

A moderacji żadnej nie było, musisz mieć problem z przeglądarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.