Skocz do zawartości

SG92R oryginał


d2f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy wiecie może gdzie teraz można nabyć oryginał SG92R?

Kiedyś było w gimmniku, ale już od jakiegoś czasu nie ma na stanie.

Z abc jest jego gorsza wersja (pływa centrum w zmianie temperatury) - bez wytłoczonych napisów na obudowie i z inną elektroniką. Orczyki też nie pasują z gimnikowego do abcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odpuść sobie te serwa, przy takiej ilości tanich podróbek jaka zalała nasz rynek to ciężko wyhaczyć dziś oryginał lepiej przerzucić się na inną sprawdzoną markę. Sam nabyłem niby oryginały a po miesiącu miały luzy że używać się ich nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarska "bieda-ronka" https://abc-rc.pl/pl/products/serwo-towerpro-sg-92-carbon-9g-2-5kg-cm-bardzo-mocne-sg92r-3802.html

- jeśli 'precyzja' nie stanowi dla Ciebie jakichkolwiek wymagań.

 

Miałem 2 sztuki i tak samo odradzam od nowości wykazywały luzy orczyka a po paru dniach pracy orczyk całkowicie się obraca na serwie

ząbki praktycznie wyparowały a w zasadzie było ich mało od nowości.

 

post-685-0-59165200-1559135886.jpg

 

Ostatnio zauważyłem wersję MG90D

Niby cyfrowe podwójnie łożyskowane a wszystkie szroty do tej pory miałem na panewkach ciekawe jak te się sprawują może już ktoś je używa i się wypowie.

 

post-685-0-85336400-1559136909.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odpuść sobie te serwa, przy takiej ilości tanich podróbek jaka zalała nasz rynek to ciężko wyhaczyć dziś oryginał lepiej przerzucić się na inną sprawdzoną markę.

 

A polecasz coś konkretnego w tych wymiarach i wadze?

 

Moge powiedzieć ze po przejściu ze zwykłych serw tp 9 gramowych na te powyżej jest niebo a ziemia, jakies 28zl sztuka niemniej nigdy nie miałem jeszcze markowego serwa w rękach takze nie mam porównania.

Rozumiem, że w Twoim przypadku, serwa zwykłe 9g tp to niebo, a serwo mg90d to ziemia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do corona to mam bardzo różne doświadczenia. Ogólnie to już chyba żadne z corony serwo u mnie nie działa, a pierwsze zepsuły się nówki które kupiłem ze 2 lata temu. Najpierw lapały luzy, a potem, jeśli na czas tego nie zauważyłem - za chwilę było całkiem po serwie.

 

Fakt że nie była to wyższa półka cenowa, a raczej okazje. Niestety już ich nie mam, a nie bardzo mi się chce szukać jakie konkretnie modele tych serw kupowałem, bo szukanie nie gwarantuje sukcesu w tym przypadku.

 

Tak czy inaczej, chciałbym uniknąć corony, ale jeśli ktoś się wypowie, że konkretny model serwa działa mu nie gorzej niż tytułowe oryginalne (!) SG92R przynajmniej przez 2 sezony, to mogę to rozważyć jeszcze raz :D

 

Ale może jeszcze się gdzieś oryginały znajdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Ze swojej strony polecam serwa Hextronik HXT900, mają trochę mniejszy moment od tytułowych, ale złego słowa powiedzieć o nich nie mogę. Przerobiłem ich kilkadziesiąt przeważnie w modelach ESA, nigdy mnie nie zawiodły, pomimo wielu kraks modeli służyły dalej. Cenowo też wychodzą korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś używa tych serw i coś o nich powie EMAX ES09MDII.

Zastanawiam się nad wypróbowaniem ich w nowo budowanym samolocie.

Cyfrowe łożyskowane z metalowymi trybami o fajnych parametrach.

Wcześniejszy model es08MD dostał wiele pozytywnych opinii od użytkowników.

Cena na dzień 06.06.2019 = 31zł/1szt dostępne na aliexpress

Wymiary: 23.0X12.0X24.5mm
Waga: 14.8g
Napięcie robocze: 4.8 V ~ 6.0 V
Prędkość: 0.10/0.08 s/60 °
Moment obrotowy: 2.3/2.6 kg. cm

post-685-0-44747400-1559856057_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.