Skocz do zawartości

Oblot Spinacha


kuzynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dzisiaj po wielu miesiącach od zakupu udało mi się uciec z domu i oblatać Spinacha. Model bardzo mi się spodobał. W porównaniu z BigVick ma dużo większa doskonałość. Udało mi się kilka razy wrzucić go na 35 metrów. Czasy około 40-60 sekund. Wylatalem też dzisiaj i 1:30 minuty. Na filmiku model jeszcze nie ustawiony do końca. Tutaj czeka mnie dużo pracy. W BigVick nie miałem klapolotek. Jeszcze dużo muszę się nauczyć. Technika rzutu beznadziejna.

 

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję. Najważniejsze, że wróciłem z modelem w jednym kawałku. Widziałem Czarku twoje posty o regulacji modelu i trymowaniu. Posłużę się nimi przy ustawieniu Spinacha.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Miniaturkę YouTube wylosował mi idealną;-)

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest chyba tajemnicą. Za model płaciłem w zeszłym roku i mogę czegoś już nie pamiętać, ale goły model do złożenia kosztował około 1200zl.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z Chudoby. Wiało trochę. W porywach do 5 metrów na sekundę. Spinach sobie świetnie radził w takim wietrze i ja jestem też szczęśliwy że sobie poradziłem. Udało mi się wrzucić dzisiaj pod rząd kilka razy powyżej 50 metrów.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że taka jest pisownia tego modelu. Ahhh! Co za wstyd! Sprawdziłem i jest Spinacz. Model jest zielony i stąd nawiązanie do szpinaku, a na skrzydle jest Spinacz. Przepraszam konstruktora;-)

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.