Skocz do zawartości

M.Ch.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ech. . 

 

I znowu będę musiał pisać elaborat na 5 stron maszynopisu...

I to kiedy pogoda na latanie jest... 

 

Kogokolwiek intersuje elaborat o promieniowaniu niejonizującym, oddziaływaniu termicznym i o tym dlaczego ten kto napisał tamten artykuł nie ma pojęcia o czym mówi?

 

Bo jak nikogo nie interesuje, to nie chce mi się przekonywać osób które nie mają pojęcia o tym jak działa promieniowanie niejonizujące,  a nieprzeszkadza im to wygłaszać mocne opinie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. . 

 

I znowu będę musiał pisać elaborat na 5 stron maszynopisu...

I to kiedy pogoda na latanie jest... 

 

Kogokolwiek intersuje elaborat o promieniowaniu niejonizującym, oddziaływaniu termicznym i o tym dlaczego ten kto napisał tamten artykuł nie ma pojęcia o czym mówi?

 

Bo jak nikogo nie interesuje, to nie chce mi się przekonywać osób które nie mają pojęcia o tym jak działa promieniowanie niejonizujące,  a nieprzeszkadza im to wygłaszać mocne opinie

Mnie interesuje. Dawaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. . 

 

I znowu będę musiał pisać elaborat na 5 stron maszynopisu...

I to kiedy pogoda na latanie jest... 

 

Kogokolwiek intersuje elaborat o promieniowaniu niejonizującym, oddziaływaniu termicznym i o tym dlaczego ten kto napisał tamten artykuł nie ma pojęcia o czym mówi?

 

Bo jak nikogo nie interesuje, to nie chce mi się przekonywać osób które nie mają pojęcia o tym jak działa promieniowanie niejonizujące,  a nieprzeszkadza im to wygłaszać mocne opinie  

 

Mnie też. Tylko konkrety i fakty jak można prosić.

 

Na szybko.

 

Na chłopski rozum bez znajomości faktów itp. to można do tego tak podejść, że jeśli promieniowanie elektromagnetyczne  (czyli od 1G wzwyż, Wi-Fi, linie wysokiego KV) nie występuje w środowisku naturalnym to warto być ostrożniejszym i nie zakładać, że jest obojętne.  

 

Drugi punkt, że faktycznie korporacjom nigdy nie chodzi o nasze dobro tylko o kasę.

 

Trzeci, że 5G pozwoli na wprowadzenie internetu rzeczy - czyli w praktyce absolutnej kontroli nad wszystkimi aspektami naszego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. . 

 

I znowu będę musiał pisać elaborat na 5 stron maszynopisu...

I to kiedy pogoda na latanie jest... 

 

Kogokolwiek intersuje elaborat o promieniowaniu niejonizującym, oddziaływaniu termicznym i o tym dlaczego ten kto napisał tamten artykuł nie ma pojęcia o czym mówi?

 

Bo jak nikogo nie interesuje, to nie chce mi się przekonywać osób które nie mają pojęcia o tym jak działa promieniowanie niejonizujące,  a nieprzeszkadza im to wygłaszać mocne opinie  

 

Jest taki kraj, który wszelkie działania łącznie z nowinkami technologicznymi wprowadza na swoim terytorium z wielką rozwagą i przede wszystkim w trosce o zdrowie i życie swoich obywateli - obywateli od chwili ich poczęcia, aż do naturalnej śmierci. Podobnie jest ze szczepionkami, żywnością, kulturą i sztuką życia ... dużo by pisać. Obywatele tego kraju w zasadzie nie chorują na raka.

Jeśli ten kraj zainstaluje na swoim terytorium 5G to uwierzę, że jest to bezpieczne.

Prosta obserwacja ... bez analiz, badań, przepychanek naukowo-intelektualnych.

 

A może to co napisałem jest głupawe? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że ta panika przed 3G, 4G itd jest wynikiem niewiedzy. Mark Twain napisał kiedyś, że ludzi łatwo jest ogłupiać. Nie możliwe za to jest wytłumaczyć im, że są ogłupiani. Promieniowanie elektromagnetyczne to również światło widzialne oraz promieniowanie kosmiczne, mamy z nim do czynienia na odzień. Ale promieniowanie elektromagnetyczne dzieli się na jonizujące (zakres długości fal) i niejonizujące. Fizyki nikt nie chciał się w szkole uczyć. No, może prawie nikt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki kraj, który wszelkie działania łącznie z nowinkami technologicznymi wprowadza na swoim terytorium z wielką rozwagą i przede wszystkim w trosce o zdrowie i życie swoich obywateli - obywateli od chwili ich poczęcia, aż do naturalnej śmierci. Podobnie jest ze szczepionkami, żywnością, kulturą i sztuką życia ... dużo by pisać. Obywatele tego kraju w zasadzie nie chorują na raka.

Jeśli ten kraj zainstaluje na swoim terytorium 5G to uwierzę, że jest to bezpieczne.

Prosta obserwacja ... bez analiz, badań, przepychanek naukowo-intelektualnych.

 

A może to co napisałem jest głupawe? Co o tym sądzicie?

 

Jeszcze nie mam czasu się tym zająć (bo: https://www.youtube.com/watch?v=IMX8wrwRBvQ& ), ale na tyle mnie zaintrygowałeś, ze aż zapytać musze.

 

Cóż to jest za kraj?

I dlaczego nie podąłeś jego nazwy.?

 

No i wiedz, że stawianie "prostej obserwacji" nad analizy i badania stawia Cię w gronie antyintelektualistów.

Względnie ludzi nierozumiejących statystyki. Kwestia intencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.