Skocz do zawartości

Artex F3A 1,4m "SERENO" nowy model.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, w Extrimie była szczelina. Jak przymierzałem na sucho to mi też wychodziła ale ja się uparłem, że wygnę te elementy na mokro. Przykleiłem jedną krawędzią a potem mokrą szmatką nwilżyłem je z zewnątrz i okazało się, że po zagięciu i lekkim popracowaniu palcami elementy zaczęły się schodzić. Wtedy kapnąłem kleju i już nie miałem szczeliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam

Pozwolę sobie nieco odkurzyć wątek. Koledzy dwa modele rozbili i "wyjszło" na to, że model nie lata. A tak nie jest. Na dowód mały filmik . Lot Sereno elektro na Zlocie w Wilczych Laskach. Pilotuje Adrian Baran ksywka "Kolo" :D. Dźwięk spaliny pochodzi od helików spalinowych, których akurat wtedy było trochę w powietrzu. Ale tak to już jest na imprezach modelarskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie lata jak lata ...

sam widziałem

a wracając na poważnie do sprawy w sobotę rano miałem telefon od zioma który rozbił helika

pytam czy grzał akusa a on mi- po co ?

 

jeśli zasilanie jest na lipolu to pamiętajcie o tym że chłodny lipol nie ma prądu .............

nie ważne czy to jest kwiecień czy listopad ... pęd powietrza robi swoje gdy rano jest kilka stopni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oglądałem ten lot niemalże z pozycji pilota (w tym białym kapeluszu). Piękny pokaz, model chodził jak po sznurku. Podziwiałem pilotaż Adriana ( dużo nauki przede mną :D ). Dwie kraksy takich modeli nie świadczą o wadliwej konstrukcji, może przyczyn należy szukać gdzie indziej.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.