Skocz do zawartości

Łopaty gdzie można kupić ?


dyra63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Taka sytuacja dziś rano -dzwonek do drzwi stoi starszy pan - hm..... ,skąd go znam - po chwili namysłu -aaa to pan kominiarz ale po cywilnemu.Już idę po książeczkę kontroli, mówię - a on na to ,że prywatnie  i pokazuje mi zabawkę helikopter ,którą kupił dla wnuka z uszkodzonymi łopatami.Kiedyś gdy był u mnie na posesji zauważył stojące Zero na ogrodzie i zapamiętał że zajmuje się modelarstwem.Teraz powiedzcie jak mu nie pomóc,ponoć przynosi szczęście ;).

Problem w tym ,że nie znam za się za bardzo na helikach.Z tego co zobaczyłem to raczej zabawka chińskiego producenta ,nie jakiś markowy produkt.Przeszukałem internet ( bo zapisałem sobie nr produktu) znalazłem jedynie zdjęcie zestawu - o jakichkolwiek częściach zamiennych ani słowa.Zmierzyłem łopatę ma około 190mm od punktu mocowania w uchwycie do końca łopatki.Można takie coś w ogóle nabyć -łopata jest z zwykłego plastyku.Może ktoś już coś podobnego szukał  .

post-2834-0-64459600-1559730881_thumb.jpg

post-2834-0-34056100-1559730995_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Część. 

Może podpasowały by łopaty od Lamy, albo Big Lamy, bo wyglądają podobnie, ale mają troszkę inny wymiar. Lama ma 160 mm, Big Lama 210mm (może dałoby się skrócić). Też popatrzyłem trochę w internecie i faktycznie brak informacji o częściach zamiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc .Znalazłem również coś podobnego SYMA S 031G - mają 210 długości całkowitej -to do osi mocowania będzie ok.190 mm.

Darek, te z Castoramy trochę za ciężkie -chyba że z Fiskarsa ,niektóre mają węglowe trzonki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.