Skocz do zawartości

Maciej.j
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Modele gumówek polecam.Wiele emocji w klejeniu i potem lotach.Proste konstrukcje potrafią pięknie i długo latać.Przykład mojej gumówki którą cieszyłem się około kwadransu.Godzinę szukałem na drzewach.........Magia 

https://www.youtube.com/watch?v=L-6OzLwnmN0

P.S.I oczywiście dużo zdrowia dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jakoś się poskładam ;) modelik pierwsza klasa zauroczył mnie nie wiedziałem że tyle czasu potrafi się utrzymać w powietrzu ból musiał być jak przepadł. Z pękatym kadłubem i wielkim śmigłem wiem to trochę ze swojego doświadczenia

najtrudniej doprowadzić go do lotnego stanu to musi być cholernie trudne lata praktyki jednak czynią mistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj rano wymarzona pogoda na moje gumówki.Od 7.00 już kręciłem gumą :) Przygotowałem kolejny model klasy Embryo-Streak Florenta Baeck'e.Link do planu   https://outerzone.co.uk/plan_details.asp?ID=3430.Model posiada przemyślaną konstrukcję,ustawiłem ciasne krążenia i max wkręcałem 750 obrotów.Obfite smarowanie pasma gumy rycyną szybko zmiękcza konstrukcje kadłuba.Model polecam wykonać wszystkim-kolejny już chyba czwarty sklejony......i każdy latał efektownie ;)

I KING też dziś polatał.Pod koniec zmieniłem śmigło na niebieskie 6''.Model dostanie drugie /życie/,przekażę koledze do konwersji RC.Może zapis lotów pojawi się tutaj

post-21980-0-73451400-1560670502_thumb.png

post-21980-0-32754700-1560670522_thumb.png

KING HARRY loty

EMBRYO STREAK loty

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś u mnie mocno wiało ale wykonany w piątek ciekawy model DAR-21 klasy Bostonian /wymusił/ próbne loty.Ciekawa konstrukcja z proporcją skrzydeł-kadłub 1/1.Otrzymał sporą porcję plasteliny i poleciał.Wkręcane około 700 obrotów aby nie utracić go w dniu premiery :)

post-21980-0-83310800-1560797880_thumb.png

post-21980-0-73454800-1560797971_thumb.jpg

i loty

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.