Skocz do zawartości

Zdjęcie

[S,W] Modele - darmowa dostawa.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Andrzej68IX

Andrzej68IX
  • Modelarz
  • 104 postów
  • SkądŚląsk
  • Imię:Andrzej

Napisano 12 czerwiec 2019 - 09:13

Witam
W przyszły wtorek 18 czerwca na trasie Opole - Pobierowo i okolice Kamienia Pomorskiego mogę gratis dowieźć modele (po uprzedniej wpłacie na konto). Modele mogę sprzedać lub wymienić na duży (ok.350cm) szybowiec/motoszybowiec - dopłacę. Można pisać na andrzej959@go2.pl Więcej zdjęć wyślę zainteresowanym. Ceny do małej negocjacji.

1.Rezerwacja .Model 210cm z silnikiem benzynowym do dokończenia - real foto. Sprzedaję model (lotki, klapy), bez elektroniki z silnikiem i śmigłem kupionym tu na Forum. https://www.youtube....ature=youtu.be  Cena 780zł. Mogę wysłać pocztą.
2. Dwupłatowiec "makieta' z silnikiem spalinowym, model wzorowany na Aero A-34 Kos z silnikiem i jednym serwem w skrzydle - real foto. Rozpiętość niecałe 160cm. Model kryty papierem japońskim bardzo wrażliwym na ostrą trawę dlatego polecałbym wymianę na folię lub ..... wyposażyć i w górę. Kawałki papieru japońskiego na ewentualne naprawy dodaję do modelu. Skrzydła oczywiście całkowicie rozbieralne (dolne w całości). Cena 495zł .
3. FunCub z pływakami. Oprócz pływaków posiada dorobiony hak do holowania szybowców oraz całkowite oświetlenie modelu (światła do lądowania, pozycyjne itp). Światła można kontrolować z wolnego kanału w nadajniku. Podwozie/zawieszenie zostało zmodyfikowane jest bardziej sprężyste, nie odgina się. Sprzedaję komplet do lotu bez aparatury sterującej.
4. Wydrukowany model Trenerka do dokończenia z silnikiem elektrycznym - foto.
Cena za model z silnikiem 230zł
5. Bix -3 Idealny model na wiosenne latanie ....i nie tylko. Oferuję model (bez aparatury) gotowy do lotu po włożeniu własnego akumulatora, film z oblotu jest tutaj https://www.youtube....?v=W6n12MhCCw4 
6.REZERWACJA  Fun Fly 220cm z silnikiem CRRCpro 50cc. Real foto, model jest w tej chwili oskórowany. Nie był nigdy poważnie uszkodzony/naprawiany. Podwozie główne trzeba dopasować, skrzydła łączone na rurę.. Sprzedaję pusty tak jak widać na zdjęciach.Dołączony silnik jest w wyśmienitej kondycji - sprzedaję bez zapłonu i tłumika. Cena za wszystko 1250zł..

Załączone miniatury

• DSCN9181.JPG
  • DSCN9185.JPG
  • DSCN9021.JPG
  • DSCN9022.JPG
  • DSCN2680.JPG
  • DSCN2686.JPG
  • DSCN8848.JPG
  • Bix-3.JPG
  • DSCN1427.JPG
  • DSCN8649.JPG

• 0