Skocz do zawartości

Ładowarka SkyRC eXtreme Dual 200W x2


dzidek36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie wiem skąd ta nazwa podawana przez sprzedawców. To nie jest Skyrc i nigdy obok Skyrc nie leżało. Mam taką ładowarkę od kilku dni. Wykonana pancernie i sprawia dobre wrażenie, ale balansuje jak chce, każdy kanał inaczej. Ten sam pakiet jeden kanał ładuje np 36 minut, a drugi 90. Na szczęście efekt jest poprawny. Obciążyłem ją na maxa i zniosła to dzielnie. Niestety nie ma pomiaru rezystancji ogniw, ani większości zaawansowanych ustawień. Jako tania, dodatkowa ładowarka jest ok.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Balansowanie to największa bolączka jednej jak i drugiej. Dlatego gdy często używałem tej ładowarki to dokupiłem sobie zewnętrzne balansery Hyperiona. Wtedy proces ładowania był bardzo powtarzalny. Ta ładowarka budowa przypomina bardzo Turnigy Mega. Jedyna przypadłość to czasami nie działają przyciski gdy wybrany jest CH1. Na ch2 te same przyciski normalnie pracują. Sposób na odblokowanie to solidny kuksaniec... Za 185zl wydaje się być nie najgorsza opcja. Ja płaciłem ponad 200-250 zł za moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.