Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Rekomendowane odpowiedzi

Aby regulamin nie był tylko startą literek - parę słów o mnie.

Mam 28 lat i mieszkam w Szczecinie. Modelarstwa zajmuje się od 9go roku życia. Ojciec zarazil mnie ta okropna, lotna choroba i tak trwa to do dziś. Nauka latania przypadła na Wicherka 15. Nie miał łatwego życia, kilka twardych ladowan, kilka kompletów polamamych zastrzalow. Później było łatwiej. Niedługo po opanowaniu latania zaczęła się przygoda z akrobacja, która trwa do dziś. Od 2004go roku latam w F3A. Ostatnio zawodniczo przestałem- brak czasu na treningi, jednak latanie pod linijkę to nałóg, nie da się z tym zerwać całkowicie.

Od jakiegoś czasu więcej frajdy sprawia mi budowanie niż latanie. A najbardziej latanie tym, co sam zbuduje - od projektu po model. Chętnie podzielę się doświadczeniami i projektami, może komuś się to przyda w przyszłości. Co roku bywam na różnych zlotach i piknikach- ostatnio bardziej w klasie F3M - ale mam nadzieję, że z kilkoma z Was kiedyś spotkamy się na jakimś wspólnym lataniu.

 

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.