Skocz do zawartości

Zephyr by Abe Bergman i inne modele


Maciej.j
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam modeliki wspaniale trzeba cieszyć się z uroków pogody bo z nią nigdy nie wiadomo może wrzesień dopisze i trochę jeszcze zobaczymy :)

Nie mogę odbierać prywatnych wiadomości bo mi mimo przejechania antywirusem bo mi nasza skrzynka pocztowa nie działa :(

forum jest zawirusowane dalej komuś okrótnie zależy na tym żebym z Wami się nie kontaktował. dojdzie jeszcze do tego że w takich chamskich sprawach wyrejstruję się z forum ból dla mnie i dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam modeliki wspaniale trzeba cieszyć się z uroków pogody bo z nią nigdy nie wiadomo może wrzesień dopisze i trochę jeszcze zobaczymy :)

 

Witaj

Dobry sezon na gumówki to trochę modeli zbudowałem,kilka rozdałem młodym i zobaczymy dalej......Lista kolejnych do sklejenia dalej długa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciej za temat. Obejrzałem filmy z przyjemnością. Na ostatnim kilka dodatkowych "bonusów"  :D  : psina, która chciała pożreć model (chyba to nie była twoja?  ;)  ), no i lądowanie na drzewie (wysoko), na brzegu gałęzi - jak ściągasz modele, "klasycznie", czy masz jakiś patent?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciej za temat. Obejrzałem filmy z przyjemnością. Na ostatnim kilka dodatkowych "bonusów"  :D  : psina, która chciała pożreć model (chyba to nie była twoja?), no i lądowanie na drzewie (wysoko), na brzegu gałęzi - jak ściągasz modele, "klasycznie", czy masz jakiś patent?

Skwer na którym testuję/latam od wielu lat odwiedzają właściciele ze swoimi pupilami.Ten był bardzo przyjazny.Inne niestety trzeba cierpliwie czekać aż zejdą z trawiastej /sceny/.A na modele które lądują na drzewie wymyśliłem patent piłka tenisowa połączona z około 30 metrów sznurkiem.Po wyrzuceniu piłki na gałęzie obok modelu łatwo wtedy sznurkiem uwolnić model.Następnym razem zrobię zdjęcie jak odzyskać model.Czasami operacja uszkadza model

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.