Skocz do zawartości

Lądowanie z kręgu czyli dlaczego Respect "wyje" w locie...


Andrzej Klos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Człowieku. Ogarnij się. Jeżeli to jest drwina i wysmiewanie się z innego modelarza bo lata innym modelem i ma inną opinie niż Ty to chyba Ci się coś pomyliło. To jest hobby. Czy z modelarzy którzy latają piankowymi modelami dla relaksu tez będziesz się śmiał? Po prostu żenada.

 

Jak to mówią: ..."straciłeś okazję, żeby być cicho."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: ..."straciłeś okazję, żeby być cicho."

Popatrz na oceny postów Twojego i Przemka, który do Twojego posta się odniósł.

 

Jak to mówią: "Jeśli 1 osoba mówi Ci że jesteś pijany, możesz to wyśmiać, jeżeli mówią to dwie, powinieneś się nad tym zastanowić, jeżeli trzy - na wszelki wypadek idź się połóż".

Ty jesteś na etapie: "Jesm, kuwa, szeźwy!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądra decyzja Rafała.

 

Ja o tegorocznym pikniku Warbirds wiem już to o co pytałem

Zadzwonił do mnie wspaniały modelarz jeden z organizatorów tego fantastycznego przedsięwzięcia.

Stary dobry Kolega znowu mnie ochrzanił, że znowu nie przyjechałem na piknik, i/ale nagadaliśmy się do woli.

Nie przyjechałem bo mam ogólnie przerwę w lataniu i nie bardzo mam teraz czym sprawnym latać. Obiecałem poprawę.  :D 

Loty modeli wojskowych są jednego określonego dnia, a w pozostałe niech sobie latają nawet pianki ...  :)

Tłumaczył mi też o lądowaniach, ale ja o to nie pytałem. Kto umie to wyląduje uważam.  :ph34r:

 

Na jednym z filmów zauważyłem pilota, który w czasie lotu przeszedł na zawietrzny koniec pasa i sprawnie wylądował na wysokości oczu pod górkę. Nie obawiał się, że rozpędzony model zjedzie po drugiej stronie wzniesienia.

Tak sobie to wymyślił, a model swobodnie wyhamował.  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki "mały temat" wokół głównego wątku.

Podczas zawodów czy pokazów, niezależnie od umiejętności pilota i panujących warunków podczas lądowań, zauważam że znajdzie się jakieś grono osób, które to na widok lądującego modelu, wyje i gwizda niczym stado troglodytów.

Nowa moda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki "mały temat" wokół głównego wątku.

Podczas zawodów czy pokazów, niezależnie od umiejętności pilota i panujących warunków podczas lądowań, zauważam że znajdzie się jakieś grono osób, które to na widok lądującego modelu, wyje i gwizda niczym stado troglodytów.

Nowa moda ?

takie czasy po prostu...........to się kolokwialnie nazywa  schamienie  pewnej  wcale niemałej częsci społeczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.