Skocz do zawartości

Wygrzebałem z rupieci 3 silniki pomóżcie określić co to za modele.


Nowy Lotnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrzebałem z piwnicy trzy silniki spalinowe, lotnicze. Udało mi się określić model jednego z nich, dokładnie HB 6300 PDP wygląda na nigdy nie używany, jednak upływ czasu spowodował ze przepustnica zaśniedziała i ciężko chodziła jednak ją rozruszałem.. Kolejne dwa są wyprodukowane w Japoni i USA, tylko tyle jest na korpusach. Ten amerykański (miedziany kolor) stoi dęba. Ten japoński, kręci i trzyma kompresję jednak widać ze był intensywnie używany, z tego co znalazłem jest to jakiśmodel MVVS z lat 60tych. Prosiłbym Was o pomoc w ocenie czy są coś warte, a jeśli są to ile? i czy do czegoś w ogóle nadają.

 

 

 






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szymonie jeśli chcesz wyceny to wysil się troszkę i poszukaj sobie na ebayu.. ale najlepiej wśród tych aukcji, które zakończyły się zawarciem transakcji :-))

Przeglądałem ebay, jedynie silnik HB przedstawia jakąś sensowną wartość, ceny wahają się pomiędzy 70-190 euro. Znalazłem nowy na stronie jakiegoś zagranicznego sklepu za 198 euro. Jestem nieobeznany w tych sprawach i nie wiem czym się sugerować jeżeli chodzi o cenę, która jest różna. Dwa pozostałe nie są wiele warte. Enya może się nada na jakąś motorówkę, która od długiego czasu chodzi mi po głowie, do tej pory miałem elektryczną, a zawsze marzyła mi się spalinowa. HB chętnie sprzedam za rozsądne pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.