Skocz do zawartości

Przywitanie Karol_IMAC


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Właśnie dołączyłem do forum modelarskiego.

Zajmuję się akrobacją RC od wielu lat (około 25), a od 3lat lat pomagam mojemu koledze Danielowi z Kargowej w rozpropagowaniu jego lotniska modelarskiego. Możecie znaleźć profil lotniska na FACEBOOKu wpisując "Lotnisko Modelarskie Kargowa".

Szukamy kontaktów do modelarzy lotniczych z woj lubuskiego, którzy chcieliby aktywnie korzystać z naszego lotniska.

Oczywiście zapraszmay modelarzy z całej Polski aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że wpaść na latanie z odległości 500km jest ciężko.

 

Mamy pewne kontakty w Zielonej Górze, Poznaniu, Zbąszyniu, Świebodzinie, Kaliszu, Żaganiu, ale znajomych modelarzy nigdy za dużo ;)

 

Jak wspomniałem na poczatku zajmuję się głównie akrobacją, a od tego sezonu latam wg. amrykańskiej formuły IMAC, która mocno rozwija się w Europie. Wspieram również naszego lokalnego koordynatora i mam nadzieję znaleźć tu kilku pilotów, którzy chcą dowiedzieć się wiecej o formule IMAC. Zapewniam, że wiele zasad znaczaco sie różni od F3M czy F3A tak znanych w europie. Wiele osób mysli, że IMAC jest jak F3M i sa to tylko giganty z dużymi benzynowymi silnikami. Podczas gdy IMAC można latać każdym modelem samolotu, który jest wzorowany na prawdziwym samolocie, a rozmiar i napęd nie ma znacznia.

 

Do usłyszenia i zobaczenia w różnych watkach na formu ;)

 

Pozdrawiam

Karol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.