Skocz do zawartości

PIONEER V2 1400mm-Jaki silnik i regulator?


Grizzly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spodobał mi się model piankowy PIONEER V2 1400mm,mam aparaturę 6 kanałów tylko nie wiem jaki silnik i regulator? Bo chciałbym kupić na abc-rc.pl za pierwszym razem, a nie kupowac w 5-ciu sklepach i nie płacić za 5 dostaw. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kuba informacji o tych modelach na tym forum jest na pęczki, po co zakładasz nowy temat skoro takowe istnieją.
Wchodzisz na forum kolejno:

- Modele latające RC

- Szybowce i motoszybowce
- Szybowce / motoszybowce piankowe

I jesteś już w ,,domu,, zadajesz pytanie w istniejącym temacie i po sprawie.
Widać że jesteś rozgarnięty, kasę i wydatki potrafisz liczyć ale już samego regulaminu nie potrafisz przeczytać.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba informacji o tych modelach na tym forum jest na pęczki, po co zakładasz nowy temat skoro takowe istnieją.

Wchodzisz na forum kolejno:

- Modele latające RC

- Szybowce i motoszybowce

- Szybowce / motoszybowce piankowe

I jesteś już w ,,domu,, zadajesz pytanie w istniejącym temacie i po sprawie.

Widać że jesteś rozgarnięty, kasę i wydatki potrafisz liczyć ale już samego regulaminu nie potrafisz prze

Może nie zauważyłem tylko chodzi mi o to żeby kupić silnik i regulator na abc rc i samolot, a nie na innej stronie :)

Oglądałem inne tematy o PIONEER v2 tylko nie wiem w końcu który silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele pioniero-potobne beto-podpbne i cała reszta to jedno i to samo.
A skoro już oglądałeś inne tematy to tak jak już Ci wspominałem... zadaj pytanie w istniejącym już

wątku, nikt Ci głowy nie urwie. Sporo takich wątków jak Twój często pozostaje bez echa.

Wystarczy poszukać prześledzić nawet zadać pytanie na priv. Na przykład tu:
https://pfmrc.eu/index.php/topic/44657-sky-surfer-1400/

https://pfmrc.eu/index.php/topic/80865-nap%C4%99d-do-skysurfera-1400/?do=findComment&comment=753321
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.