Skocz do zawartości

Tak się buduje modele


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie poczuwaj się do winy i nie posypuj głowy popiołem  bo to bez sensu

 

dzieki Twojemu postowi pojawiło sie coś nowego, lepsza czy gorsza technologia ale zawsze...

sprawdza się, Amerykanie buduja zestawy, -tanie. lata toto wcale niezle...Może się za chwilę okazac że ktoś Spitfire'a zbuduje  wg tej technologii  lub inne latadło.

A materiał konstrukcyjny ciekawy, technologia wykonania tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak się buduje modele to żartobliwa próba metody.".......NIE,to nie jest próba  to jest metoda i technologia ...  tu link do producenta   https://store.flitetest.com/flite-test-crafty-kit-flt-5010/p791877

 

a tu wykaz modeli oferowanych modeli wg tej technologii ...

https://store.flitetest.com/standard-diy-airplanes/c12700

 

 

i tu tez kolejny

https://store.flitetest.com/flite-test-viggen-speed-build-electric-airplane-kit-700mm-flt-1010/p673674

 

Tylko, że modelik z tego tematu oprócz pianki oklejanej papierem nie ma nic wspólnego z technologią propagowaną przez Flite Test. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się powiedzenie - "zapomniał wół, jak cielęciem był"...

 

Nie każdy człowiek na tym świecie ma wypasioną modelarnię i pensję starczającą na zakup 1000 nadajników Flysky 6...

Czy to jest modelarstwo - oczywiście.

Czy należy się z tego śmiać i szydzić - oczywiście nie.

Raczej wywołuje uśmiech i przywołuje wspomnienia, jak w młodości marzyło się o ulotnieniu jakiegoś modelu. Nawet najprostszego.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się powiedzenie - "zapomniał wół, jak cielęciem był"...

 

Nie każdy człowiek na tym świecie ma wypasioną modelarnię i pensję starczającą na zakup 1000 nadajników Flysky 6...

Czy to jest modelarstwo - oczywiście.

Czy należy się z tego śmiać i szydzić - oczywiście nie.

Raczej wywołuje uśmiech i przywołuje wspomnienia, jak w młodości marzyło się o ulotnieniu jakiegoś modelu. Nawet najprostszego.

....[Czy to jest modelarstwo - oczywiście.

Czy należy się z tego śmiać i szydzić - oczywiście nie.....]

 

Brawo :)  :)

Ale Wy macie problemy...

 

Bawi się, ma frajdę? No to kij Wam do tego.

 

Totalnie nie rozumiem tego podejścia - zamiast cieszyć się, że jest nas więcej, ze powstają dziwne rzeczy, że coś w powietrzu lata, to macie dywagacje czy to już modelarstwo czy nie...

 

Zajmijcie się lepiej czymś zabawnym, a nie nadymaniem się własną wyższością.

Patryku, uwierz mi ,że nie mam  :)  :) ...bo sam dawno temu na  wakacjach budowałem modeliki  z trzciny  które super latały a wszyscy mieli doskonałą zabawę

Tylko, że modelik z tego tematu oprócz pianki oklejanej papierem nie ma nic wspólnego z technologią propagowaną przez Flite Test. 

ma bardzo wiele.....fun czyli zabawę  i to chodzi....prawda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.