Skocz do zawartości

GWS seria Pico, ktoś jeszcze pamięta ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

chciałbym się pochwalić moim najnowszym modelem: jest to Tiger Moth w wykonaniu GWS

Jest to wersja podstawowa, czyli pico, bo później były jeszcze inne wariacje.

Zestaw kupiłem jako nowy/nieskładany od kolegi z forum.

Złożyłem go niezbyt "koszernie", bo od razu z bezszczotką i lipolem, co w czasach popularności firmy GWS nie było możliwe.

 

 

Minęło sporo czasu od wyprodukowania tego zestawu i jestem ciekawy, czy koledzy czują sentyment do tego i podobnych modeli ?

 

 

 

post-34-0-65552000-1566664938_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Legendarna Formosa1 ;) niedoscignione marzenie, dziś niespotykana... Ze 3lata temu ktoś sprzedawał Formose2... dziś nawet nie da się kupić Escapade .40... tego Tiger Motha miał chyba kolega Loczek, i chyba widziałem też go u jednego pana Krzysztofa z Chodzieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tez mam tego Tiger Motha (zdjecia w zalaczeniu).W garazu lezy kompletne pudelko z Meserschmitem Me 109.

Modele maja juz swoje lata.

 

Jak widzę twoją wersję, to aż mam ochotę troszkę poprawić producenta - przede wszystkim oryginalne kółka są do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, te oryginalne kółeczka w GWS-ach to była jakaś makabra. Ja od razu wyrzuciłem moje z Formosy i model lądował na brzuchu, zresztą bez żadnego problemu.

Aż mi się łezka w oku zakręciła od wspomnień, to był naprawdę fajnie latający model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.