Skocz do zawartości

Zdjęcie

[S] Dwa racery 220 (RTF+ARF)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 sławek

sławek
  • Modelarz
  • 1178 postów
  • GG:
  • SkądWrocław
  • Imię:Sławek

Napisano 11 wrzesień 2019 - 17:32

Zestaw 2szt racera klasy 220 firmy Drone Art  "Xtreme Eye One" z jednym nadajnikiem.

Są to drony na silnikach bezszczotkach rozmiaru ~220mm ,dzięki przełączaniu mode lotu można latać od trybu Beginner- banalnie proste latanie a dron niezwykle „spokojny” , poprzez tryb Sport gdzie można już poszaleć , aż do trybu Advanced –gdzie latamy już we Freestyle.
Mimo zasilania tylko 2S quad  potrafi być naprawdę dynamiczny a zapas mocy pozwala spokojnie na wożenie nawet kamer typu Gopro (o FPV nie wspomnę-nawet tego nie poczuje )
Oprócz sterowania załączonym nadajnikiem można bezproblemowo podpinać własne odbiorniki (PPM) i latać na własnym radiu .
Z dodatkowych funkcji posiada: barometr (auto utrzymanie wysokości) włączany na żądanie  oraz Flipy .
Zestaw składa się z :
2szt  Quadrokoperów
2szt pakietów 2s 900mha
2szt ładowarek balansujących
2kpl kabli do podłączenia własnego odbiornika
2szt instrukcji

1kpl śmigieł zapasowych
1kpl nalepek (starczy na oba :)  )
1szt nadajnika w mode1
W necie można znaleźć masę filmów z lotów jak i różnych modów robionych przez fanów .
Jeden z quadów wykonał 2-3 loty „zapoznawcze” drugi był tylko testowo „odpalony” w celu sprawdzenia .są więc praktycznie nowe.
Oba drony w oryginalnych pudełkach .

Dla mnie okazały się zbyt "agresywne " w locie  a pierwotnie planowałem wozić kamerę -niestety to nie "żyrandol"  ...a do poszalenia jestem chyba za stary :)

W trybie Beginner jest z kolei dla mnie  za wolny ..

Pewnie można ustawić charakter lotu latając na własnym nadajniku ale mi zależało właśnie na takim "turystycznym" jakie jest w zestawie.

CENA 300zeta za CAŁOŚĆ   (same tu  8 silników jest tyle warte ....)

plus 20pln  kurier

Możliwość odbioru osobiście Wrocław

Detale na PRIV

IMG_20190909_144003.jpg

IMG_20190909_144054.jpg

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych