Skocz do zawartości

Nietypowy Messerschmitt Bf 110 (+video)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

popiel to lakier samochodowy mieszany wg ralu ,chyba 7044 , a czarne pola to folia samoprzylepna czarny mat,jesienia 2008 nakleilem krzyze ,daje smaku ,przysle aktualne fotki,maze filmik ale nie wiem jeszcze jak go wkleic.nie jestem mocny w tych tematach.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bostyl, Coś Ci nie poszło z tymi fotkami... czekam już dobre kilkanaście sekund i dalej mam może 1/20 zdjęcie... Zanim wrzucisz na forum zmniejsz je tak do 100-300kB.

 

A tak to też mi się podoba twój model... bardzo czysto wykonany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cześć Hubert ,zobaczyłem zdięcie mojego ME 110 na twoim allegro.A moje prawa autorskie?.troche nie ładnie.wypadało się zapytać i po sprawie a tak to :evil: beznadzieja.Myślałem że bractwo modelarzy to prawi fanii a tu BEZPRAWIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skopiował czy podlinkował tylko, jak umieściłeś fotki na publicznym serwerze bez chociażby znaku wodnego to trzeba się z tym pogodzić, a jak kolega wykorzystał je, bo może sprzedaje kit lub model nieskończony to, o co mieć pretensje.

Sam się kiedyś też zdziwiłem, dlaczego wątek o Predatorze cieszy się takim zainteresowaniem po dłuższym czasie od powstania, kiedy zerknąłem na logi prywatnego FTP`a i szybko dotarłem do źródła powstania zainteresowania, ale jak sprawdziłem, kto sprzedaje to ucieszyłem się, że na szczęście to nie żona wyprzedaje cichcem moją modelarnię. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Hubert ,zobaczyłem zdięcie mojego ME 110 na twoim allegro.A moje prawa autorskie?.troche nie ładnie.wypadało się zapytać i po sprawie a tak to :evil: beznadzieja.Myślałem że bractwo modelarzy to prawi fanii a tu BEZPRAWIE

Przepraszam, nie spodziewałem się, że to Cię urazi, czy też naruszy prawa autorskie.

W aukcji napisałem:

Uwaga

Kompletne modele nie są przedmiotem aukcji - pokazałem jedynie jako przykład egzemplarzy zbudowanych w oparciu o takie kadłuby.

Sprzedaję tylko to, co na zdjęciach leży na dachówkach :)

Już to poprawiłem http://allegro.pl/item699512284_laminatowy_kadlub_me110.html i jeszcze raz przepraszam.

 

 

PS

Bractwo modelarzy :rotfl:

Żebyś Ty kolego wiedział, jak ja się na tym "bractwie" zawiodłem.

Ale i tak nie usprawiedliwia to wstawienia Twojej fotki w mojej aukcji - PRZEPRASZAM, mam nadzieję, że nie będziesz się domagał zadośćuczynienia, czy też rekompensaty finansowej.

 

PS2

Zmniejsz fotki do rozsądnego rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Linki do fotografii usunąłem ze względu na olbrzymią rozdzielczość a co za tym idzie wagę w kb.Proszę kolegębostyl, o zmniejszenie rozdzielczości zdjęć do np.:640x480.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
nadadzą się do tej maszynki?

Nadadzą się. Na stronie Prolotu podają wagę do lotu ok. 3300g. Jeśli zmieścisz się w tej wadze, to większych silników nie trzeba. Osobiście dysponuję silnikiem Ray 3542 i ze śmigłem 11X5,5 ma ciąg 2kG na pakiecie 3S. Moim zdaniem to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich notatek wynika, że latałem 3kg ciąg vs 4,25kg waga, więc silnik 3542/1250 na 3s powinien wystarczyć - najwyżej trochę pokombinujesz ze śmigłem dobierając ciąg/prędkość do swoich preferencji.

 

Swoją drogą trzeba mojego Messerka pomoczyć, bo się w piwnicy rozeschnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.