Skocz do zawartości

Przywitanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym chciałbym się grzecznie przywitać ze Wszystkimi, którzy są na tym forum. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i jestem pod wrazeniem.

Nie jestem modelarzem lotniczym, bo uważam że wszystko co lata zawsze kiedyś musi spaść :wink:. Buduję łódki wyścigowe FSR i ścigam się nimi wyczynowo. Może uda mi się namówić paru z Was na budowę porządnej łodeczki. Chętnie mogę służyć pomocą.

Andrzej Ciechański, Wroclaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Andzejku!

Ostatnio spotkaliśmy się chyba na MŚ w Bełchatowie...

Ja jestem byłym zawodnikiem F1V... Niestety ta klasa w Polsce upadła...

W latach 1990-1994 bawiłem się w FSR V 15... Pamiętasz ekipę z Kielc?

Ale Wam dawaliśmy łupnia.... :wink:

Bawiłem się także kiedyś klasami F1E i F1E1 oraz F3E ale elektryczne to ja lubie krzesła...

Dlatego od dłuższego czasu poważnie rozważam powrót do łódek w klasie FSRV15 ponieważ te zawody są jeszcze rozgrywane.

Dlatego bardzo chętnie rozpocznę budowę łódeczki i z Twoją pomocą wrócę do ścigania!

Powiedz Andrzejku jak w polsce wygląda temat klasy FSR Standard (koszty)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek. Ekipę w Kielcach to Wy dalej moglibyście mieć! Jak byście się spręzyli w sobie to jeszcze byśta pokazali na co Was stać. Bez Mijasa i Michała to juz nie te same Fsry! Chociaż muszę powiedzieć że Michała usilnie staram się namówić do powrotu. :D

Co do Standardów to za stary Jesteś niestety. W 15skach możesz startować, ale wg mnie to nieco przereklamowana klasa. Ja wolę 7,5. Pływa tak samo szybko, ale w budowie i pływaniu mnie osobiście daje więcej satysfakcji. I taniej wychodzi!

Nie mam jeszcze awatara bo muszę się zastanowić co zamieścić pomyslę o tym.

Jeżeli chodzi o nowy temat to pewnie coś napiszę o co chodzi w łodkach.

W najwiekszym skrócie : uważam ,że jest to w zasadzie jedyna konkurencja gdzie mozemy wygrywać z najlepszymi. Ten sport nie jest jeszcze tak komercyjny jak np autka Tu liczy się wiedza i doświadczenie. A nie tak jak np w autkach, które z prawdziwym Modelarstwem nie wiele już mają wspólnego!

Tak napisałem wcześniej: z racji tego,że staruję w tych łodeczkach już ponad 30 lat więc siłą rzeczy troszkę doświadczenia nabrałem i chętnie odpowiem na Wasze pytania w tej kwestii. O elektryki nie pytajcie, bo od razu mówię ,że ich nie lubię i uważam że prawdziwa wyczynowa łódka powinna mieć napęd spalinowy.(Przepraszam z góry Wszystkich Elektrykowców

:lol::lol: ) Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów

Andrzej C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek. Ekipę w Kielcach to Wy dalej moglibyście mieć! Jak byście się spręzyli w sobie to jeszcze byśta pokazali na co Was stać. Bez Mijasa i Michała to juz nie te same Fsry! Chociaż muszę powiedzieć że Michała usilnie staram się namówić do powrotu. :D

 

HAHA!

Krzysiek Mijas bawi sie samolotami tak jak ja, a Michał przerzucił się na makiety żaglówek NSS to sie zwie czy jakoś tak...

 

Ciesze się Andrzejku że do nas dołączyłeś!

Myślę że z Twoją pomocą uda mi się wrócić do ścigania!

 

P.S.

Poszukuję formy do FSR'a 7,5 ew 15! Chyba że masz dostęp do gotowych kadłubów to coś bym "wciągnął"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.