Skocz do zawartości

Konwersja łodzi spalinowej na elektryczną


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mialem to na koncu jezyka. :)

Nie na wszystkich akwenach można pływać silnikami spalinowymi. Myślę, że silniki elektryczne są bardziej ekologiczne .

Nie na wszystkich akwenach można pływać silnikami spalinowymi. Myślę, że silniki elektryczne są bardziej ekologiczne .

 

Silnik ładnie opisany jest przez producenta.

921563851X4952X34.JPG

 

Jeszcze podaj nazwę bateryjki.

12000mAh 22.2V 15C TATTU Gens Ace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przerobić na napęd śmigłowy na pokładzie? Jeszcze bardziej ekologiczne, bo śruba może ranić ryby i inne stwory wodne? A i może prędkość by była wyższa? Jak ta kwestia wygląda? Gdyby miał tak z 2 kg ciągu?

A potem dodać jakieś skrzydła i stery rozbudować i jeszcze szybciej się będzie przemieszczać w powietrzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 1.4

Kup 52

Panowie to są troszkę inne realia niż w modelu latającym . Sytuacja jest zero jedynkowa albo to płynie albo ryje wodę . Wszystkie komponenty pracują w innym reżimie . Idzie żywy realny prąd cały czas na wyjście z wody potrzeba dużo mocy . W tak dużym modelu oszczędzania być nie może .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 1.4

Kup 52

Panowie to są troszkę inne realia niż w modelu latającym . Sytuacja jest zero jedynkowa albo to płynie albo ryje wodę . Wszystkie komponenty pracują w innym reżimie . Idzie żywy realny prąd cały czas na wyjście z wody potrzeba dużo mocy . W tak dużym modelu oszczędzania być nie może .

Dziękuje. Juz zamówiłem 52 1:4. Teraz czekamy na dostawę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.