Skocz do zawartości

Podwozie chowane szybowca


Andrzej93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę założyć przy asw 28-18 4m podwozie chowane. Na stronie nastik znalazłem takie podwozie:

 

http://www.nastik.pl/podwozie-chowane-szybowca-p-1475.html

 

http://www.nastik.pl/podwozie-chowane-szybowca-p-1474.html

 

Moje pytanie które będzie lepsze?. Model będzie z silnikiem ważył w granicach

5,400kg do lotu. Skala modelu to 1:4,5, czy podwozie do 1:5 wytrzymie czy lepiej założyć do 1:4 6kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

RF miałem w ASG 4m i mogę polecić choć nieco słabiej na nich ciągło jak na AeroNaut ale wiadomo czemu. Po kilku przypadkach odlatujących łopat AeroNauta opisanych na forum z RF był spokój. Tych drugich które wymieniłeś nie znam.

 

A tak z ciekawości to jakie zasilanie i napęd przewidujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da spokojnie radę, napęd i jego zasilanie miałem identyczne w ASG. Teraz upalam chińczyka w ventusie i robi tą samą robotę co xpower ???? tyle że z obciętym nosem.

 

Ciekaw jestem czy wyrobisz się w zakładanej wadze. Jakiej produkcji jest twój szybowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawię nowy temat za kilka dni wraz z zdjęciami. Kontakt z właścicielem firmy jest tylko droga mailową. Bardzo szybko odpisuje na wiadomości. Byłem w Czechach osobiście odebrać model muszę przyznać że mi się to bardziej opłacało i jak wiadomo lepiej dotknąć i obejrzeć niż czekać na przesyłkę. Firma jest praktycznie przy polskiej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.