Skocz do zawartości

Me-309 prototyp Czech model 1:48


Ryszard58
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Paskudny model ,paskudne wypraski paskudne kalki"

 

Nie ma paskudnych modeli , sa tylko paskudni wykonawcy  ;) 

Jak byś zrobil w swoim życiu ponad 800 modeli  to na pewno byś  wiedział z e jest inaczej  i że są takie gnioty że szkoda nawet je ruszać  .lepiej od razu wywalić do kosza ,To nie czasy PRL gdzie ja ksie kupiło byle jaki model to sie na niego dmuchało i pieściło /.Ale  mysle bez obrazy że ty tych czasów nie pamiętasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,To nie czasy PRL gdzie ja ksie kupiło byle jaki model to sie na niego dmuchało i pieściło /.Ale  mysle bez obrazy że ty tych czasów nie pamiętasz :)

Jarek, i się "Szczawiku" doigrałeś :)

Zasada  nr PIERWSZA i zasadnicza: Jak masz do czynienia z Artystą, to z nim nie zadzieraj

Z kowalem modelarskim jak najbardziej możesz, ale z takim gościem co takie cudeńka tworzy, nigdy :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zrobil w swoim życiu ponad 800 modeli  to na pewno byś  wiedział z e jest inaczej  i że są takie gnioty że szkoda nawet je ruszać  .lepiej od razu wywalić do kosza ,To nie czasy PRL gdzie ja ksie kupiło byle jaki model to sie na niego dmuchało i pieściło /.Ale  mysle bez obrazy że ty tych czasów nie pamiętasz :)

 

Pamietam . Pamietam nasze JAKi , pamietam czeska AVIE 135 i pamietam , ze malowalem olejnymi ktore NIE zasychaly , bo nie bylo innych ...........

Jarek, i się "Szczawiku" doigrałeś :)

Zasada  nr PIERWSZA i zasadnicza: Jak masz do czynienia z Artystą, to z nim nie zadzieraj

Z kowalem modelarskim jak najbardziej możesz, ale z takim gościem co takie cudeńka tworzy, nigdy :)

A.C.

Szkoda Andrzejku , ze moich zbiorow nie widziales ....  Niestety zyciowe wichry i dziesiatki przeprowadzek ZDZIESIATKOWALY zbior i zostaly jakies resztki ktore leza w kartonie ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.