Skocz do zawartości

FlederMaus 2m CarbonBird & Blejzyk


Bartkosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk ,Czarek  więcej luzu chłopak dobrze się bawi i ładnie robi modele ma czas żeby dość do bardziej profesjonalnego budowania modeli wyczynowych , tym bardziej że na tą chwilę  są to modele do "zabawy" . Dla mnie to co robi jako początkujący to i tak jest mistrzostwo świata . Chyba nie pamiętacie jakie gnioty wychodziły spod waszych rąk a i tak się cieszyliście że latały . Bartosz mi się podoba co robisz i nie przejmuj się krytyką zawodowców oni wszystko sprowadzą do kilku wykresów i latania wyczynowego . Mimo że ja latam również tymi wyczynowymi modelami cieszy mnie że sam budujesz modele i doskonalisz się w sztuce pilotażu . Przyjdzie może czas że zapragniesz rywalizować zawodniczo i może zbudujesz jeszcze lepsze modele , a może jak większość po prostu kupisz wyczynowe modele a to co teraz robisz przyda ci się w trakcie napraw i modernizacji twojej przyszłej floty .  

Nic się nie dzieje :D Panowie dyskutują o problemie którego nie ma jak dla mnie. 

W życiu nie kupiłem modelu (tylko kadłub) i raczej się to nie zmieni. Coś całkowicie nowego zawodniczego będzie już niedługo lecz w trochę innej kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.