Skocz do zawartości

Fox 1800


Therapy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dość stary model choć nadal jest w sprzedaży. Z tego powodu ma typowe wady dla starszych konstrukcji - delikata i bardzo miękka pianka a druga to bardzo słaby silnik. Szybowiec ledwo się wznosi a szkoda bo już właściwości lotne ma bardzo dobre. Skręca błyskawicznie(jak na piankę) łatwo kręci figury i samoczynnie nie prostuje lotu do poziomu jak np. Pioneer tylko leci tak jak my tego chcemy. Waży zaledwie 650 g wiec przy rozpiętosci 1.8 m pod wiatr wznosi się sam, nie czułem tego w innych modelach a miałem ich z 17. Wygląda bardzo ładnie i ma fajny dźwięk nie jak wirówka ale słychać wyrażenie uderzenie śmigła o powietrze coś jak w prawdziwym samolocie taki warkot. Całóśc oceniam na 3+ bo mało mocy i delikatny. Ale latał bardzo dobrze.

post-22042-0-76328500-1570129186_thumb.jpg

post-22042-0-79610600-1570129223_thumb.jpg

post-22042-0-16101900-1570129303_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój był używany więc śmigło lub silnik mogło być nie fabryczne choć nie sądzę. Całość pianki była miękka mocniejsze dotknięcie wgnuatało dołek. Dla przykładu Pioneer 1400 miał dwa razy większy ciąg a ich waga jest taka sama. Być może w moim silnik był na ukończeniu. Sam model byłby idealny do termiki gdyby dać mu jeszcze lżejszą baterię np. 900 mah bo na prawdę szybował znakomicie. Obecnie mam Foxa 2300 i pomimo jego opinii o słabym silniku i tak jest dużo mocniejszy od mojego 1800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.