Skocz do zawartości

REALFLIGHT 7.5


dakon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest to pirat dostępnych sprzedaży więc... Kupiony legalnie. Taki paradoks:)

Latam na takim adapterze jak Yarecki61 (kupiony legalnie z zagramanicy) Na tej płycie są wszystkie klucze które są potrzebne by uruchomić symulator. Jarek, odpalales płytę na innym sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pirat dostępnych sprzedaży więc... Kupiony legalnie. Taki paradoks:)

Latam na takim adapterze jak Yarecki61 (kupiony legalnie z zagramanicy) Na tej płycie są wszystkie klucze które są potrzebne by uruchomić symulator. Jarek, odpalales płytę na innym sprzęcie?

nie kwestionowałem legalności zakupu..... nie mniej jednak pirat......................mam takie samo " cudo" sprzedane mi z zapewnieniami że działa bo i RF i  AF i  4 inne... ale nie działa  a było na róznych kompach  sprawdzane

 

RF oryginalny działa bez problemu

 

[.......i przysłał mi link z programem do zainstalowania na kompie.....]  ... i juz jest ściema  bo niby po co Ci link  jeżeli wszystko powinno być na płycie instalacyjnej ????

link pewnie do "cracka " ?

jezeli Ci to sprzedał  gostek  z okolic Gorzowa o imieniu Piotr  no to na 1000% lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten symulator w Aliexpress.

Ja się na tym za bardzo nie znam,ale skoro komp nie widzi płyty to może ma ona jakiś feler,i gdy do sprzedawcy w aliexpress napisałem o trym fakcie,przysłał mi link do oprogramowania.Może się mylę......nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga na razie Phoenix 5.Reszta będzie uruchamiana przy czasie.Jacku co ja zrobiłem ????? :wacko: Nic!!!!!!

Poprosiłem zięcia.....nie miałem wyjścia.Wszystko zrobił od nowa tzn:wszystko odinstalował,zainstalował program do rozpakowania plików (bo tak przysłał mi gość z Ali) zainstalował wszystko od nowa......i na tym kończy się moja wiedza... :wacko: Wiem tylko tyle że dzś sobie polatałem... :D

post-8470-0-76636000-1572123704_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga na razie Phoenix 5.Reszta będzie uruchamiana przy czasie.Jacku co ja zrobiłem ????? :wacko: Nic!!!!!!

Poprosiłem zięcia.....nie miałem wyjścia.Wszystko zrobił od nowa tzn:wszystko odinstalował,zainstalował program do rozpakowania plików (bo tak przysłał mi gość z Ali) zainstalował wszystko od nowa......i na tym kończy się moja wiedza... :wacko: Wiem tylko tyle że dzś sobie polatałem... :D

a jaki nadajnik masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.