Skocz do zawartości

Modelarska komuna :)


rc.fpv.poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Można brać udział nawet w wyborach będąc nie zrzeszonym, ale już w zawodach modelarskich o randze jakiejś tam nie Śmiać się czy płakać?

 Chyba nie rozumiesz Kolego, skąd się bierze Twoje prawo wyborcze.

Jakbyś był obywatelsko niezrzeszony, to miałbyś co najwyżej prawo wyborcze na wodach niczyich Pacyfiku.

 

P.S.

Powstał kolejny ważny temat a nasze forum modelarskie tętni życiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprawa ma jakieś ukryte dno, ale udział w zawodach wyższej rangi, to nie tak jak sobie większość mysli.

A dlaczego?

Dlatego, że:

1) Żeby brać udział w zawodach  rangi mistrzostw świata, czy Europy powinno się reprezentować odpowiedni poziom sportowy

2) Do takich zawodów zawodnik powinien się zakwalifikować na zawodach eliminacyjnych,

Eliminacje są po to,żeby udowodnił, że posiada odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności.

Jeżeli nie posiada, to raczej taki delikwent powinien startować na zawodach niższej rangi i nie pchać się na powazne międzynarodowe zawody.

Wielu zawodników tzw "niedzielnych" to rozumie i nie ma aspiracji. Po prostu chce sie bawić.

Ale jest paru oszołomów którzy pchają się na poważne międzynarodowe zawody ( tak jest u nas w FSR) i  są z tego same problemy.

Zanim jeden z drugim zostaną wywaleni z pomostu za niebezpieczną jazdę, to rozwalą spektakularnie jeden czy dwa modele pechowych zawodników, mających nieszczęście startu w jednej grupie z takim "gigantem".

 

Ostatnio koledzy z Anglii ogłosili ankietę z pytaniem:

Czy nowy zawodnik, który zamierza startować w kategoriach FSR powszechnie uważanych za trudne i niebezpieczne powinien zdawać swoiste "prawo jazdy".

Idea mim zdaniem słuszna, ale trudna do realizacji. Bo jak taki świerzak ma się wykazać jak nie na zawodach?

Temat zdawania takiego "prawa jazdy" powinien się znaleźć na  tapecie w poszczególnych zawiązkach

I, żeby mieć prawo startu np na zawodach międzynarodowych należy nabrać doświadczenia na zawodach krajowych a i to nie najwyższej rangi.

Te nasze modele staja się coraz szybsze przez co coraz bardziej niebezpieczne.

I weryfikacja umiejętności potencjalnego "mistrza" powinna być obowiązkowa.

A.C.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, tak i obywatelstwo Polskie w Polsce powinno wystarczyć. Jeśli to wystacza aby brać udział w wyborach.

 

Zawody niższej rangi powinny decydować o udziale w zawodach wyższej. Wtedy masz gwarancję jakiegoś poziomu. Nie to co teraz (poczytaj sobie wątki f3f, śmiać się chce).

 

Ja nie biorę udziału w zawodach w których wymagane jest bycie członkiem. Nie chcę być członkiem.

 

A jak zauważył kolega powyżej temat jest trochę o czym innym. Tyczy się bardziej przepisów które wnoszą tylko ograniczenia, nie dają nic pozytywnego w zamian a rokują jeszcze większymi regulacjami w przyszłości.

 

A że mi to przypomina komunę. Chyba nie tylko mi :)

 

Bartek, może czegoś nie wiem, czegoś nie rozumiem. Powiedz mi co Ci daje bycie członkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, wiedziałem o tym (że przez część członków będzie tak postrzegany) zanim napisałem ten temat, w końcu to hyde park :) Ale popatrz na wypowiedzi w F3F czy innych działach, już Ci tak do śmiechu nie będzie ;)

 

diabolo, co daje Ci bycie członkiem poza byciem członkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.