Skocz do zawartości

Wybór kontrolera radia


SZYMONS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piotrze masz absolutnie rację, ale skoro autor zastanawia się czy będzie go stać (ja to tak odebrałem) na dodatkowe 100 zł za nadajnik to myślę, że to nie jest mu takie obojętne. Jestem świadom, że każde 50 zł w dzisiejszych czasach ma wartość, więc w cale się nie dziwię, że się zastanawia nad wydaniem dodatkowych 100 zł, zwłaszcza jak jeszcze nie jest przekonany do końca.

 

Wszystkie rady jakie tu padły moim zdaniem są bardzo cenne i autor wątku powinien je wziąć pod uwagę. Moim zdaniem propozycja Roberta o zainstalowaniu sobie jakiegoś symulatora mogłaby dużo koledze wyjaśnić. 

 

EDIT

W Mrągowie są modelarze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 26.11.2019 o 18:40, SZYMONS napisał:

Ok. Doszedł.

Podłączyłem. Zbindowałem. Działa.

Problem mam tylko taki że gaz jest po prawej stronie.

Oczywiście jest możliwość zmiany?

 

 

https://www.instructables.com/id/Quadcopter-Transmitter-Mode-1-to-Mode-2-Conversion/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpiłeś o zwrot pieniędzy (rozumiem, że z zamiarem zwrotu sprzętu/wymiany na mode2), dostałeś połowę z powrotem i co dalej? Będziesz się domagał reszty czy oddasz połowę nadajnika? Ew. zatrzymasz nadajnik i potraktujesz te 70PLN jako odszkodowanie?

Ciekawi mnie co Ci zaproponowali, bo to zawsze info dla potencjalnych kolejnych nabywców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.