Skocz do zawartości

Fregata I z Modellot


Pawel_W

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś udało mi się dodzwonić :D , zamówienie trwa ok 3-4 tygodni, model może być "na miarę" czyli co tylko chcę, kadłub wzmocniony lub lżejszy w kolorze białym lub żółtym, skrzydło 2 lub 4 lotki, 2 lub 3 częściowe.

Po prostu pełen wypas :mrgreen: a wszystko przy stosunkowo niskiej cenie :devil:

 

Jak zamawiasz model z Modellotu możesz liczyć na jakieś zdjęcia zamawianego zestawu?

 

Możesz, ja właśnie czekam na foty, P. Mariusz sam mi zaproponował fotki na maila :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówiłem - wszystko czego chcesz możesz sobie zamówić - jakość nie jest może tak świetna jak ArtHobby, ale naprawdę jest bardzo dobra. Skrzydła nie wymagają malowania ni szlifowania, wszystko gra, no i są gotowe zrobione zawiasy - bezszczelinowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega odebrał Barakudę. Jak dla mnie za taką kasę to naprawdę super modelik. Skrzydła z wyciętymi klapami i lotkami już z zawiasami, a wyszlifowane tak jak pupcie niemowlęcią. Gdyby nie to, że mam już podobny modelik to z chęcią bym zakupił. Nie wiem jak lata ale wyglądają ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocienione RG-15 w modelach Modellotu zachowuje sie bardzo fajnie, nawet moja 1,5m Panda fajnie chodzi w termice z tym że to model typowo zboczowy i ma mały wznios, co niestety w przypadku termiki jest sporym minusem :( Fregata ma duży wzniosik, i myślę że będzie OK w tym przypadku, tym bardziej że ma klapy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RG15 jest dość uniwersalnym profilem, jednak troszkę bardziej w kierunku zbocza :) co nie znaczy, że nie radzi sobie z termiką 8)

mam model o rozpiętości 2.5m na RG15 - lata super, makietę ASW-20 3.6m też na RG15 - super, i Acacie II F3F na RG15 z trochę "przytartym" noskiem (taki Marian Maslo zaprojektował) i też rewelacja i w termice i na zboczu, chociaż głównie na zboczu latam, a tu też termika nie śpi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie wybieram się we czwartek do p. Mariusza z MODELLOT

Jeśli jest ktoś zainteresowany informacjami na temat konkretnego modelu lub na jakikolwiek inny temat zwiazany z MODELLOT to prosze o info.

Jak będę na miejscu to mogę wypytać.

Oczywiście biorę aparat i jak będę mógł to zrobię kilka fotek tego co

obecnie stoi u p. Mariusze w hangarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.