Skocz do zawartości

Koniec Mig-29?


merlin71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak będą latać.

Bez tych migów będziemy mieli 46 samolotów i w tym kilka niesprawnych.

Wszystkie amie świata padną nam do stóp. Dysponować taką potęgą to aż strach..... :)

No i jak zawsze krytykować to narodowa specjalnosc.

 

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbki "autorskie" w obrębie fotelu katapultowanego. Wzmocnienie pierścienia który celowo był wykonywany tak żeby się poddał przy katapultowaniu. Te wzmocnione nie łamały się... Spadochron nie miał jak zadziałać.

Krótka prawda o Polaku.

 

Polak złapał złotą rybkę.

-Polaku masz tylko jedno życzenie które ci spełnię.

-Złota rybko sąsiad ma nowego mercedesa.

-Chcesz dwa takie mercedesy?

- Nie złota rybko. Niech mu się on popsuje.

Smutne... Ale często prawdziwe...

Tylko nie wolno się katapultować , polska myśl techniczna i usprawnienia 2 poszło do nieba

Nieaktualne. Fotele - jak z fabryki. Bez " usprawnień "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc nieco od tematu, bo g... o się na nim znam, ale to dziewczę tzn projekt "GRETA"  rośnie na szwedzką wunderwaffe.

Na razie tym swoim wzrokiem w locie niechybnie komary zabija, a muchy odstrasza.

Ale jak podrośnie i poćwiczy to i taki MIG tez jej nie straszny będzie.

 

Jak sobie Szwecja jeszcze ze trzy takie wychowa to  na obronie przeciwlotniczej przyoszczędzi :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Ale chodzi o trend bo teraz modna ekologia i samochody elektryczne dlatego Niemcy budują dwie ogromne elektrownie na węgiel brunatny który odkryli po wyrabaniu swojej puszczy. A kiedy samoloty na prad? Ale takie duże nie nasze.

 

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mig 29 ma być wycofany a kupujemy za olbrzymie pieniądze tak samo starego F16. Ale złe decyzje to u nas normalność :( Tak samo jak wycofanie kruga z jego supermobilnością i zasięgiem 50km a zamiana na starszą newę z zasięgiem 25km i właściwie brakiem mobilności. Wiele jest takich dziwnych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe głupoty wypisujesz. F-16 i Mig-29 to dwie różne bajki.

Dzieli je technologiczna przepaść!

 

Agusta A-109, Bell, czy inne śmigłowce oraz samoloty to też konstrukcje "wiekowe", a nadal cenione, czego o Migu napisac nie można. Samolot to nie samochód !

 

Krug i Newa Co ja Ci mam napisać ? Pijany jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.