Skocz do zawartości

Koniec Mig-29?


merlin71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chłopaki o co wy się sprzeczacie ? Macie tu symulację "nowoczesnego" F-35 w akcji na przechwycenie parą dwóch muzealnych Tu-160. Akcja od 2.OO min filmu. No niestety :) Tym "cudom" trochę "pary" brakuje :)

https://youtu.be/bRCutmwnYx8

 

W obecnej postaci maszyn bojowych postęp w stosunku od lat 90 do 2000 jaki mi było dane poznać od środka, jest przede wszystkim w szeroko pojętej elektronice. Mówię tu o systemach Fly By Wire oraz o aktywnych systemach wspomagania pilota. Tego Nasze 29-ki nie mają a modernizowane Rosyjskie kolejne generacje tak. Ma to

F-35 i modernizowane wielokrotnie F-16. Na maszyny super nowoczesne nas nie stać. Dostaniemy to co łaska. Nie ma się czym podniecać. Stare Mi-24 to ciągle postrach na polu bitwy. Podobnie AH-1W oraz AH-64 obecnie Guardian. Nie wiek czyni maszynę wyjątkową ale modernizacje, ciągłe unowocześnianie. Wiele przykładów jest że nowe okazało się wtopą i cierpi na choroby wieku dziecięcego...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.