Skocz do zawartości

Szybowiec Blade 1,9 Mawi


Daniel1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Daniel prosisz się o kłopoty przy pierwszym mocniejszym lądowaniu ten odbiornik i satelitę szlak trafi a nie lepiej go dać za serva i chronić maksymalnie. Ja bym tak zrobił na 200% nawet kosztem dodatkowego balastu będzie o wiele bezpieczniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował zmienić odbiornik. Wystarczy 4ch i AR400 super by się nadał, zmiesciłbyś go za serwami, antenę nawet na zewnątrz można wyciągnąć, bo jest długa. Można wychaczyc za 50 zeta używanego i będzie po problemie upychania na siłę.

 

A w takim układzie jak masz teraz to w ogóle możesz zrezygnować z satelity. Powinna być oddalona o przynajmniej 6cm od "mastera".

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad starannością popracuję w przyszłym modelu tym modelem chcę sprawdzić swoje umiejętności i jest to pierwszy model (u mnie) o takiej konstrukcji i z takich materiałów. Wiem jakie błędy popełniłem i ubolewam nad tym. Co do odbiornika latam tylko na ar 7000 mam ich sporo więcej wykorzystuję.

Co do satelity to faktycznie może z niej zrezygnuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, xp3r napisał:

rewers serwa? Do czego takie coś?

 

Paweł jest to takie ustrojstwo elektroniczne które powoduje odwrócenie działania serwa podpiętego do tego ustrojstwa. Kolega ma nadajnik 6cio kanałowy i nie jest w stanie zrobić klap i lotek na osobnych kanałach. Zdecydował się że nie będzie rozbierał serwa i kombinował z lutowaniem tylko podepnie jedno serwo pod ten układ i klapy wychylą się obie w tą samą stronę. 

Przy nadajnikach z większą ilością kanałów nie ma potrzeby stosowania tego ustrojstwa ponieważ da się to zrobić klasycznie czyli wszystkie serwa na swoich kanałach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.