Skocz do zawartości

Potrzebna Pomoc MVVS-116MB


elpazo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i zwracam się o pomoc w wyjaśnieniu tematu którego nie możemy rozgryść. Mianowicie na naszym podwórku kolega wykańcza   WILGĘ o rozp. 3,5m do której założony będzie wyżej wymieniony silnik fabrycznie nowy i nie dajemy sobie rady ze zbindowaniem modułu zapłonowego,

 

Moduł nowy;  ICU-P wersja 2,0  po podłączeniu do zasilania  3 lipolole więc 3s i włączeniu ze zworką dioda  na początku daje jakieś mrugnięcia następnie po krótkiej  przerwie miga cały czas na czerwono. po wyłączeniu zasilania, i wyciągnięciu zworki i ponownym włączeniu modułu dioda zaczyna migać z opóźnieniem dopiero po jakiś 5-7 min cały czas miga na czerwono  do momentu wyłączenia zapłonu.

 

Nasze pytanie brzmi; czy moduł jest już zbindowany nie słychać iskry w momencie kręcenia śmigłem nie słychać drobnych piknięć tak jak w innych naszych modułach. czy dioda migając jest to normalne i moduł jest zbindowany .

 

Nie było prób z wykręconą świecą aby nie spalić modułu i silnik jeszcze nie wąchał paliwa . 

Prosimy o pomoc. Pozwolę sobie podać nr tel do właściciela jak ktoś miał ochotę porozmawiać. Andrzej NIK- klepka. tel Andrzej  601 910 613. 

lub Do mnie Władek - elpazo 606 88 66 21

Lub na forum co będzie mile widziane dla ogółu forumowiczów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roman dziękuję za linka , z którego zrozumiałem że w 1 kolejnosci musimy wszystko uzbroić i zacząć się dogadywać z serwem sania może jeszcze praktycy coś podpowiedzą ale to już dużo . dzękuję  Władek 

 

Roman ale mnie osobiscie to bardziej interesuje twoja pasja z makietami szybowców, sam mam przed oblotem VENTUSA CV 5m całego w laminacie i ciekaw jestem jakie są róznice w lotach porównując do mniejszych moto szybowców chętnie nawiązałbym z toba kontakt  Pozdrawiam Władek 

Tel. 606886621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.