Skocz do zawartości

Gdzie kupić serva mini


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakie i jakiej mocy i ile chcesz wydać? Najprościej dobrać serwa jakie chcesz i poszukać gdzie najtaniej. Inne będziesz chciał do halówki, a inne do jakiegoś parkflayera.

 

Całkiem fajne serwa ma e-max, są 3g, 5g, 9g i większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwa lubię kupować w HobbyKingu. Całkiem tanie brandowane ich marką zaskoczyły mnie pozytywnie jakością i mam je w modelach (i większe i mniejsze), choć do jakieś makiety możliwe, że wziąłbym jednak coś pewniejszego. Pracują płynnie i jeszcze żadne mi się nie uszkodziło. Są tam też Corony ale jak widzę głównie w magazynie Global, w przypadku magazynu EU jak zrobisz większe zamówienie (chyba powyżej EDIT: 45 euro widzę że już chyba niestety od 100 dolarów :( ) to dostawa kurierem jest gratis, przesyłka jest w ciągu tygodnia bez żadnego cła czy vatu bo idzie z Holandii.

 

Link - HobbyKing serva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budrzet mało ważny ma być jak najtaniej i dobrze

No niestety tak się nie da. :)

 

Ta seria jest bardzo dobra widziałem w wyczynowych modelach montowane zwłaszcza to pierwsze.

No ale coś za coś nie ma zmiłuj. 

https://hobbyking.com/en_us/turnigy-tgy-813-slim-wing-ds-mg-servo.html

https://hobbyking.com/en_us/turnigytm-tgy-565mg-high-speed-hv-ds-mg-servo-w-alloy-case-5kg-0-05sec-40g.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa pojęcia niestety nie idą w parze. Np całkiem fajne serwa KST DS315 MG, albo MR320, mogły by fajnie dać radę przybzasilaniu 7,4V. A jak tanio to np emax ES 3001? Ale do spaliny to raczej coś z metalowymi trybami i raczej coś z wyższej półki żeby na dłużej starczyło.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak jeszcze żeby nie było że przy drogich serwach płaci się tylko za markę. Dla porównania filmik z mojego modelu, oba stery są na EXPO 40%, na wysokości jest kst ds215mg, na kierunku tgy 9018mg.

 

Na filmie co prawda aż tak tego nie widać, ale kst pracuje bardzo płynnie i precyzyjnie TGY szarpie i przeskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.