Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość slawekmod

Witaj.Ja też kiedyś grywałem na gitarce, robiłem wtedy wzmacniacze lampowe ( gdybyś potrzebował jakiś lamp do wzmacniaczy to daj znać -mam mnóstwo ) Słucham różnej muzyki ale z gitarowej ZZ TOP, JOE SATARIANI VAH HALEN itp.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

Witam

Miło powitać swojego imiennika no i również gitarzyste. Powiedz jeszcze ze jezdzisz motocyklami. To zaczne sie mocno zastanawiać czy nie jestem sklonowany ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Bartek my się nie spotkaliśmy, jak kumple jechali na ten piknik ja byłem chory:/

 

Adrian nie jeżdżę jeszcze na motorze ale bardzo mnie ciągnie do crossowych, za jakiś rok planuję kupno KTM-a 250cc, fundusze już mam za rok zrobię prawko i wszystko ok :) Mieszkam w mieście więc narazie nie iałbym co z tym robić :)

 

Widzę że jest tutaj szersze grono słuchające ciężkiej muzyki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek ktm 250 w 2t to dużo za dużo :) najlepiej jak chcesz endurko to klx 250, dr350, xr400 ewentualnie huske te410 ale to też będzie za dużo. W terenie może 125 w 2T nieźle sponiewierać wytrawnego motocykliste a to tylko 125 cmm :lol:

 

 

a jak chcesz 2T to ze 125 huska wr, kawa kdx, aprilla rx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

E tam widac ze chłop do najmniejszych nie nalezy to CRF250 w 4T bedzie w sam raz a crossowe 4,5 setki nawet w 4t potrafi niezle zponiewierac. A co do mojej FZR to prawda ale mam jescze 2 asy w rękawie. Nieśmiertelna wieśke w stanie orginalnym i ZyGzAkA 1100 z którego aktualnie powstaje powstaje funbike (bądz inny street ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ja swój wzmacniacz lampowy chciałem zrobić w polerowanym drewnie (100W końcówka 4x EL34)ale jak się ożeniłem nie mam już gitary, spokoju , za to mam niedokończony wzmacniacz i oczywiście mam żonę :lol: Pozdrowienia :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też cię witamy serdecznie :D

Ja i mój brat też gramy na istrumentach, tylko że dętych Puzon i Trąbka, a że ja i mój brat jesteśmy bliźniakami "jednojajowymi" :D to nie jedna osoba coś wspominała już nam o braciach Golcach.

Moim "Grzecha" największym osiągnięciem, a swego czasu dużo w bigbandach grałemz bratem był udział w Złotej tarce w iławie z bigbandem kopalmi konin, był to mój osobisty sukces :D

Fajnie było i fajne czasy, a teraz jużmniej czasu na granie, a więcej na latanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.