Skocz do zawartości

buba


bubieh1

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesz sie ... Ja wysluchuje w kazdy poniedzialek ze :

- ale pilem w piatek sobote i niedziele

We wtorek

- wypilem wczoraj prawie tyle co w niedziele

We srode

-aby do piatku - popije jak w sobote

W czwartek - fuc.... Jeszcze tyle czasu do piatku

W piatek - jeszcze pare godzin i w koncu popije...

Chyba wole posluchac o amputacji ...

 

I tym optymistycznym akcentem ... Zyczy dobrej nocy - Robert (z wyspy skarbow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
tz. zawsze znajdzie sie jakiś pijak, który uważa za swój zasr... obowiązek opowiedzenia mi swoich przygód w kamaszach,

nie dalej jak wczoraj po chrzcinach, bezręki pijany dziadek opowiedział mi swoją autorską wersję obrony miasta Wrocław w 1945, wraz z tym kto kogo i kiedy wtedy zdradził, oczywiście nie pominął przy okazji szczegółowego i barwnego opisu gangreny i amputacji swojej ręki

 

:? dno

 

Co mogę Ci zaproponować kolego sympatyczny - bubieh1: może trzeba go było skopać, albo przynajmniej zbluzgać, aby nie zanudzał tak wybitnej osobistości (która pracowała na lotnisku i jest alfą i omegą co często podkreśla).

 

 

Nie lubię braku szacunku do starszych- a zwłaszcza do dużo starszych. Takie gadanie jak te Twoje opowiastki to tego kwintesencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link=podpis pozwala wszystkim niezależnie od posta, który akurat czytają znaleźć skrócone info z kim mają do czynienia, wprowadziłem to po "awanturze" o odrzutowe ICP produkowane w Polsce

Jeżeli uważasz, że to CV pomoże w uniknięciu kolejnej, to jesteś w błędzie.

Już robi się niemiło, mniejsze parcie na szkło byłoby bardzo wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba.. troche to smiesznie teraz wyszlo...

ja, np. chcialbym zebys popisal jakies fajne artykuly w odpowiednich dzialach bo z tego co czytalem masz doswiadczenie w lotnictwie/modelarstwie.

 

nie trzeba od razu pokazywac pyska (choc awatar niezgodny z regulaminem) ale fajnie wiedziec z kim sie rozmawia. wiek - tez milo znac bo juz nieraz przerabiane bylo tu na forum ze "mlodsi" czesto, gesto plota bzdurki (sa wyjatki a i starsi tez plota - patrz ja :D)

 

nie fochaj, nie łam tylko dziel sie wiedza...

 

dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajmy już spokój mojej osobie, każdy z nas ma swoje własne poważniejsze sprawy

Dajmy spokój i zmieniasz avatar na nie zgodny z regulaminem.Lubisz najwyraźniej zamieszanie wokół swojej osoby.

Po co bawisz się w takie klocki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy wpis /Raffika/, jakby całkowicie mój...Nic dodać nic ująć. Jedynie może to, że chyba wszyscy, którzy tu się wpisali mieli dobre chęci i przynajmniej starali się być mili. Ja "zamilkam" w tym temacie i będę sobie z boczku uważnie spozierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie król Jan III Sobieski skomentował jak mu po zwycięstwie pod Wiedniem przyniesiono gratulacje wyhaftowane na atłasie. Ktoś się bawi waszym kosztem (może jakiś przedszkolak z kapciami w worku) a wszyscy się starają udobruchać niezbyt dobrze wychowanego kolegę.

 

Darek

 

PS - no dobrze... ja też witam na forum MODELARSKIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3 latka 3 i pół,

głową sięgam ponad stół,

mam szafeczkę z muchomorkiem,

do przedszkola chodzę z workiem (na kapcie)

Cieszy mnie niezmiernie, że kilkanaście razy edytowałeś swoją wypowiedź i w końcu się udało.

 

Witaj bu ba na forum modelarskim.

 

Na innym forum kolega zaliczyłby już dawno bana...

No, ale modelarze to grupa ludzi bardzo wyrozumiałych i dzieje się to chyba ze względu na fakt, że od otoczenia oczekujemy dokładnie tego samego dla naszych popierdółek, lotów i nielotów, w otoczeniu różnych domostw, parkingów czy innych miejsc...Stąd też chyba tak wysoki poziom tolerancji u naszych modów dla w/w zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.