Skocz do zawartości

North American P51-Mustang


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

50% oblot xD

 

To tak dziś chciałem model oblatać, mimo że ktoś mi łąkę zaorał, (co za pacan na zimę ŁĄKĘ sobie orze) to przedostałem się przez nią na drugą a więc buty całe w błocie.

 

Strach przed oblotem o dziwo, wyrzucam, o! to leci (trzeba wy trymować teraz)! I tak lecę próbuję wy trymować lotki i ster wysokości (chyba wkleiłem go delikatnie pod kątem, dosłownie niewidoczny kąt, nie przeszkadza on w locie bo da się to wyeliminować lekkim wy trymowaniem SW w górę). No i już prawie ku celu jestem pierwszego wy trymowania, bach model traci naglę po 2min lotu sterowność.

 

Wyłączam szybko silnik patrzę a tu silniczek odleciał, model dosłownie jak gazeta upadł na ziemię :wink: Uszkodzenia? Wiadomo wyrwany silnik xD I skrzydło lekko się odkleiło. Poza tym nic :) Więc z bananem na twarzy wracam do domu, i teraz schnie klej na tym lekko oderwanym płacie (nie mylić z naderwanym). Za 20min wkleję porządnie łoże silnika.

 

Życzcie mi powodzenia jutro, wybieram się na bliższą i nie zaoraną łąkę :mrgreen: (i już nie w adidaskach xD )

 

Ogólnie rzecz biorąc po wstępnym zapoznaniu z modelem bez trymowania. Jest to fajny modelik do polatania nawet pod blokiem :] (tak myślę, zobaczymy po 100% oblocie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne wklejenie, tylko zapomniałem zrobić nacięcia i mi tak wyszło że wypadło. A tam filcoki, glany 'odstawię' i pójdę odpicowany, ale nie już w wielkie bagnisko :lol: Postaram się jutro jakiś filmik lub zdjęcia dać, o ile mnie pogoda nie zawiedzie i kumpel ze mną pójdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie patrz na tagi xD Zauważ że dużo osób wpisuje takie wyrazy, to taki "hłit marjketindody", nie musisz na to patrzeć ;) [żeby więcej osób obejrzało xD ].

 

Nie miałeś gdzie patrzeć :devil: :devil: :devil:

 

PS: Tagi to zresztą są moją sprawą, nie są one na forum i się go nie tyczą :mrgreen: (więc nie widzę problemu)

 

EDIT: Obiecany dłuższy filmik, mało widać ale zawsze coś :rotfl:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=MiduPq2ia8Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poleciał .Gratulacje.

Może taki model nie powinien być w dziale ESA, ale bić się tym też można,uwzględniając że kolizja to natychmiast złom. Czesi biją się takimi .Widać też można jak się nie ma pod ręką EPP.Oni to nazywają Electric Polystyren Aircombat :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle że dwa powody są dla których nie mogę tego zrobić:

-nie mam styropianu ani kasy na niego.

-tata nie ma czasu [a sam za autotransformator się łapać nie będę, tym bardziej że ma jedno z 4 uzwojeń trzepnięte]

 

[z tymi skrzydłami się wygodnie lata xD ]

 

Jeszcze raz poszedłem dziś:

46df642a.jpg

7838d302.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Tagi to zresztą są moją sprawą, nie są one na forum i się go nie tyczą :mrgreen: (więc nie widzę problemu)

 

Później się dziwić tylko jak czegoś szukać i znaleźć nic nie można. Co by było jakby każdy myślał tak jak Ty? I nie jest to chłopaku wyłącznie Twoja sprawa bo ktoś przez Ciebie traci czas. :wall: :wall:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś odbył się drugi zimowy lot, wczoraj był pierwszy ale zdjęcia z pierwszego i filmy są dziwnej jakości :evil:

 

Wczoraj 21.02.09:

0398bac4.jpg

e65bf5d4.jpg

87c0cace.jpg

4f65362a.jpg

3db80ded.jpg

ff61c8cb.jpg

2b7eebae.jpg

47c10dd9.jpg

Przyznam że warunki wczoraj były wyśmienite. Ładna pogoda, niebo jak widać, i brak wiatru. Szkoda że te filmy wyszły złe, niestety mój aparat miał rozładowane akumulatory :x

 

Dziś 22.02.09:

a5602a74.jpg

[koledze palce odmarzały, zrobił 4zdjecia z czego tylko jedno zdatne]

i film:

 

Niestety serwis youtube zniszczył jakość filmu, i widać tyle co widać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.