Skocz do zawartości

STYROAKROBAT


pebis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem na stronie http://www.szabatowski.com/forum/viewtopic.php?t=856&postdays=0&postorder=asc&start=0

kilka fotek modelu ze styroduru kolegi z lotniska - Marka.

Ten prosty w obróbce materiał, lekki i dość odpory na urazy, pozwala szybko zrobić coś i polatać. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że estetyka tychże modeli odbiega znacznie od tych z balsy ale w powietrzu dają taką samą radość latania i mniej stresu przy jakiejkolwiek kolizji. Materiał zazwyczaj to wytrzymuje. Wczoraj dość dobra pogoda skłoniła nas do wypadu na lotnisko i sprawdzenia jak ten model-prototyp będzie się zachowywał w powietrzu przy temperaturze 1st. C. Było trochę kłopot.ów z odpaleniem silnika ale jak widać na fot. "poszedł w górę" i wylądował. O dalszych jego losach i lotach w następnych postach.

 

IMG_3504.jpg

IMG_3523.jpg

IMG_3524.jpg

IMG_3525.jpg

IMG_3526.jpg

IMG_3527.jpg

IMG_3528.jpg

IMG_3529.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wg kolegi , który oblatywał model cyt"prowadzi się jak po sznurku, bardzo szybko reaguje na stery". Byłem przy oblocie i mogę to potwierdzić. Przy wolnych obrotach silnika też jest stabilny, jeżeli się go dobrze wyważy. Niestety zmieniła się pogoda i mamy tylko wykonanych parę lotów. :cry: Czekamy na poprawę pogody.

Byle do wiosny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.