Skocz do zawartości

ESA ŁASK 22.02.2009


japim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to się mówi - szczęście początkującego :)

 

A tak na serio to pogratulować !!!!

Oby tak dalej. Szykuj Meteor jakiegoś WWII to się poganiamy na serio

Trochę już latałem wcześniej w zawodach, to raczej szczęście głupiego :lol:

WWII bym zrobił ale muszę znaleźć sponsora na silnik bo bez tego ani rusz :( a resztę mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Tak naprawde to szczęscie to mnie się dotyczy :lol: Pierwsze zawody i "pudło" a tak na marginesie to zawody super . Najbardziej podobała mi się lokalizacji i atmosfera przede wszystkim do dziś nie moge ochłonąć. Wilkie ukłony w strone organizatorów naprawde super

Pozdrawiam Mariusz

PS Tego niezaliczonego cięcia nie daruje :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;) Jednak ja nie odnotowałem żadnej katastrofy swoim modelem. Kolega chyba z 30 minut ściągał swój model z drzewa. Trzeba było odciąć kawałek gałęzi bo się wyżej wejść nie dało a model sie tak niefortunnie połamał że kabel od serwa owinął się wokół gałęzi. Następnie przez 40 minut szukanie pakietu w śniegu (szukało 5 osób na szczęście się znalazł)

 

Po tym jak krzyknąłem "latarnia za 300pkt" ktoś walnął i był to chyba kol. Mariusz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej. Szykuj Meteor jakiegoś WWII to się poganiamy na serio

 

No właśnie... Jedna tylko uwaga... japim, mi też tak pisałeś jak byłem początkujący a potem Cię nie było na żadnych zawodach :( Mam nadzieję że w tym roku się spotkamy na 1/12 :)

|

|

\/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a czemu to nie ma Cię na liście zgłoszeń na EASG 2009 ?

 

Nie jadę na ESAG bo chcę się skupić na zawodach krajowych. Pozatym koszty wyjazdu są.... no duże (przy obecnym kursie euro 200zł wpisowe) do tego to ubezpieczenie :o

Za tą kase wolałbym sobie kupić silnik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.