Skocz do zawartości

Zawody ESA Wrocław 15.03.2009


Wodzu 7

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na II Bitwę o Wrocław w kategorii ESA II WŚ.Zawody odbędą się na boisku piłkarskim osiedla Nowy Dwór przy końcu ul.Jaksonowickiej boczna ul.Żernickiej.Plan dnia:od godz.10 zapisy,11 rozpoczęcie lotów.Przewiduję 3 rundy,małą przerwę na kiełbaskę z grilla i finał.Wpisowe 15 zł.Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wojtek ,bardzo sprawnie przeprowadzone zawody.Wydaje mi się że dlatego ,iż sędziowali ,wzorem zawodów WWII w Pabianicach,WYZNACZENI zawodnicy, majacy przecież najlepszą orientację .No i to ,że Wowa puszczał brutalnie biegi o czasie nie przeciągając z powodu spóżnień na start.

Zawodników było tylko 16 ale za to z Bolesławca ,Lubinia.Wrocławia,Zduńskiej Woli,Pabianic(niezawodny NC1 Tomek Śmigielski) .Które miejscowości pominąłem proszę dopisać.

Reszta na http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=171574#171574

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.