Skocz do zawartości

wodnosamoloty


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Fajne te stronki, może na którąś imprezę się wybiorę.

A ja w imieniu organizatora serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszej rodzimej imprezie WODNOSAMOLOTÓW, która odbędzie się w Czarnej Białostockiej. Sam byłem w zeszłym roku i już nie mogę się doczekać tegorocznej edycji. Wspaniała atmosfera, rewelacyjny "szef" imprezy. Ja na chwilę obecną mam zamiar zabrać DHC2 Beaver'a i Grumman Albatros'a. Jeśli się dorobię pływaków do Piperka 2,7m z Hangar 9 to również go zabiorę.

Jeszcze raz ZAPRASZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem pierwszy raz na forum i pochwalę się modelem depronowym POLARIS również zrobionym ze strony RC Groups. Model w założeniach ma również pośmigać nad zalewem "Czarnym" w Czarnej Białostockiej w dniach 13-14.06.2009 album_pic.php?pic_id=1528

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz widzę :D i zgadzam się z przedmówcą naprawdę ci bardzo ładnie wyszedł . Sam robiłem coś podobnego , przesadziłem z wagą i o pływaniu nim nie było mowy a i żywota dosyć szybko zakończył . :) . Widziałem gdzieś na youtube chyba wersję z turbinką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaweto! ja też się śpieszyłem, żeby na śniegu popróbować, ale w Wielkopolsce nie dopisał w tym roku. Wszędzie indziej prawie padało go od zatrzęsienia, a u nas nie :( i dlatego próby z duszą na ramieniu (czy uciągnie się) były na trawie. Poszło znakomicie, aż za dobrze. Na wodzie dopiero były próby "kołowania" i wchodzenia w ślizg. Szybko nabiera prędkości i zaczyna latać po góra 10 metrach. Teraz czekam na w miarę bezwietrzną pogodę i na jezioro, na pełne latanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na zdjęciu widać dwa skośne pręty (chyba węglowe) biegnące od konsoli silnika do płatów. W oryginale tego nie ma. Czy to jest twoja modyfikacja wynikająca z zauważenia drgań pochodzących od silnika? Jaki jest efekt ich zastosowania. Ale że z trawy się uda - o tym nie pomyślałem :?

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam, jestem pierwszy raz na forum i pochwalę się modelem depronowym POLARIS również zrobionym ze strony RC Groups. Model w założeniach ma również pośmigać nad zalewem "Czarnym" w Czarnej Białostockiej w dniach 13-14.06.2009

 

 

a mógłby Pan dać link do planów tego modelu?? a jeśli nie to podeśłać na grzechotnik124@wp.pl . Też mam zamiar pośmigać tego roku na zawodach w czarnej białostockiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.