Skocz do zawartości

Nowy SU 29 2,6m


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piękny, widziałem jakiś miesiąc temu już, we Włoszech się wszyscy napalają na nową "sztukę" z Sebart'u :)

Sebart dumnie ogłosił, że nowe modele poczynając od serii SU 29 klasy 140 czy Katany 120 są kryte oryginalną folią Oracover :wink: bo wcześniej była to zwykła Chińszczyzna i odłaziła jak z innych "tanich" modeli.

 

A tak na marginesie Sebastiano Silvestri ma chyba jakiś sentyment do Tiny Turner, w większości jego filmów właśnie z jej podkładem muzycznym (no czasem coś od Celine Dion)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Su 29 50E folia przyznam, że odchodzi chyba załapałem sie jeszcze na Chinszczyzne chociaż jakosciowo dobra może to i Oracover bo inne modele kryte Oracover po zimie wyglądaja podobnie jak Su miejscami są banki

No nie wiem, nowe wersje weszły do sprzedaży w drugim kwartale zeszłego roku więc myślę, że jednak masz nową (no chyba że na jakimś magazynie przeleżał jakiś rok :roll: )

Każdą folię trzeba przeprasować i naciągnąć ew. bombelki :wink:

 

Filmik bardzo fajny, modele latają super ale dlaczego nie dali posłuchać motorka? :evil: :cry: Na pewno byłaby lepsza muzyczka z wydechu niż to co słychać :shock:

Dobrze prawisz waść, rozumiem podkład muzyczny w tle ale silnik powinno być słychać, tym bardziej dwucylindrowy z kanistrami - piękna muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo fajny, modele latają super ale dlaczego nie dali posłuchać motorka? :evil: :cry: Na pewno byłaby lepsza muzyczka z wydechu niż to co słychać :shock:

Dobrze prawisz waść, rozumiem podkład muzyczny w tle ale silnik powinno być słychać, tym bardziej dwucylindrowy z kanistrami - piękna muzyka.

 

proszę wersja SU w laminacie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.