Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak zamawiać w hobbyking?

Zamówienia jak w każdym sklepie On-Line

Czy muszę posiadać jakiś szczególny typ konta?

Płatność poprzez PayPal lub kartę VISA / MASTERCARD

Ile może kosztować mniej więcej przesyłka?

To zależy od wagi zamówionych elementów http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_postagetable.asp

Zaleca się korzystać z przesyłek rejestrowanych, masz wtedy opcję śledzenia przesyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładasz konto (zwykłe, nie wiem czy są jakieś nie zwykłe), wybierasz elementy które cie interesują.

Koszt przesyłki zależy od wagi przesyłki. System sam zlicza masę i na końcu, gdy "idziesz do kasy" wybierasz rodzaj i kwotę za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartę VISA / MASTERCARD

 

Dzięki za info. Rozumiem że chodzi o kartę kredytową?

Załóż konto na paypal i podepnij kartę (visa/mastercard itd), nie musi być kredytowa, wystarczy zwykła debetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientujecie sie moze co znaczy informacja podana w serwise Track and Trace - SWISS POST za posrednictwem ktorego wyslano mi paczke z HK? :

 

Our delivery partners in the destination country have unfortunately not provided us with any consignment incidents.

The lack of this information does not affect actual delivery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Mam dokładnie ten sam komunikat. Piszą, że nie mają żadnych informacji na temat paczki od ich "partnerów", którzy zajmują się dostarczeniem paczek w kraju przeznaczenia (czyli u nas zazwyczaj Poczta Polska). Podkreślają też, że informacja ta nie oznacza że z paczką dzieje się coś niedobrego, po prostu nie mają dalszych informacji co się z nią dzieje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Mam dokładnie ten sam komunikat. Piszą, że nie mają żadnych informacji na temat paczki od ich "partnerów", którzy zajmują się dostarczeniem paczek w kraju przeznaczenia (czyli u nas zazwyczaj Poczta Polska). Podkreślają też, że informacja ta nie oznacza że z paczką dzieje się coś niedobrego, po prostu nie mają dalszych informacji co się z nią dzieje.

Pozdrawiam

Tak tez myslalem :D dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.