Skocz do zawartości

Pay Pal...wyjaśnicie?


toretto1995

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konto na pay pal jednak nie jest ono połączone z kartą kredytową bo takiej nie posiadam.Konta w Banku też nie mam bo mi rodzice nie pozwolą założyć.

1 pytanie:Czy można przelać pieniądze na konto Pay Pal za pomocą poczty(Zrobić przelew na poczcie)??

2 pytanie:Czy by zapłacić za zakupy w HK muszę mieć konto połączone z kartą kredytową,czy wystarczy mieć środki na koncie?

 

Najbardziej mi zależy byście mi wyjaśnili jak wpłacić pieniądze na konto Pay Pal (Pamiętajcie,nie mam konta bankowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ad1. Tak

Ad2. Nie, wystarczą środki na koncie

1: Masz na stronie konta przycisk "Dodaj środki" - klikasz, wyskakuje ci okienko z danymi do przelewu i numerem transakcji. Przy robieniu przelewu musisz koniecznie w tytule podać ten numer. Przelew może być z dowolnego podmiotu świadczącego takie usługi: Bank, poczta, instytucje finansowe itd.

 

2: W pierwszej kolejności są wykorzystywane środki na koncie. Jeżeli tych brakuje, dopiero wtedy jest obciążana karta.

 

Dobrze jest przelać środki i trzymać na koncie. A zakupy zagraniczne robić przy niskim kursie pln=>$. Pamiętaj, że kurs Paypala jest inny (nieco wyższy - prowizja) od oficjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam złotych tylko dolary.

Pocztę masz bardzo daleko? Przejdź się do pani z informacji i się zapytaj czy ci przyjmą przelew w dolarach. Albo poczekaj na skok kursu - wtedy wymień na złotówki i złotówki wpłać, jak kurs znowu spadnie.

 

Generalnie na przyszłość wpłacasz w złotówkach. Nie musisz specjalnie dolarów kupować.

Banki są teraz na tyle "mundre", że same przeliczają waluty. Ciebie może co najwyżej interesować kurs, po jakim to robią. Przy niskim kursie dolara, twoje złotówki będą warte więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to ja jestem mag1.2 tylko pod nowym nickiem :wink:

 

wypełniłem ten druczek do przelewu na konto PayPal tak:

wywaliłem bo dane osobowe są tu zbędne - qpa

 

 

Proszę,powiedzcie czy jest dobrze wypełniony gdyż jutro idę na pocztę wpłacić (o ile się uda) pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jestem mag1.2 tylko pod nowym nickiem :wink:

 

To wcale nie jest śmieszne. Powinieneś z forum wylecieć za coś takiego z hukiem i jeszcze dostać kopa na rozpęd :evil:

 

 

P.S. To już trzeci Twój nick. Wcześniej wyleciałeś jako fear3155.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środki na konto PayPal muszą być wpłacane z banku z tymi samymi danymi.

Np. jeśli Ty masz PayPal na siebie to ktoś nie może wpłacić z banku bo konto bankowe musi być też na Ciebie.

Przynajmniej tak jest napisane na PayPal'u w dziale pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.